Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg ku*rva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ku*rva vagyok?? Múlt hónapban a barátnőimmel mentünk el bulizni Pesten és nem tudtuk kifizetni a taxist, így felvállaltam, hogy lesz*pom.

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 00:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver le a kalappal ha nem vagy buza. Kellett hozzá gusztus hogy a haverok kedvéért leszopj egy túrós taxisfaszt.
2023. okt. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ez nem kamu..muszáj volt lesz*opnom, mert nem volt nálunk pénz! Nem vok rá büszke, de nem egyszer csináltam már ilyet...és ezt sajnos a suliban is tudják ☹

Nem származok gazdag családból, valahogy nekem is élnem kell..mondjuk szerencsére szeretek szo*pni..

2023. okt. 23. 01:10
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Bulizni nem akapvető emberi jog, meg a taxizás sem. "Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér!"
2023. okt. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 vagy amilyen mély a torkod. 🤣🤣🤣🤣🤣
2023. okt. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

De azért a luxust igényled mi? Mert a taxi az az. Emlékszem fiatalon volt hogy kilométereket gyalogolt hajnalban a városban, mert arra nem volt BKV, vagy túl sok idő volt a volánbuszig, a bulit meg meguntam.


Ha ehhez van gyomrod és jól nézed ki, na meg nagyon ügyes vagy (nemcsak technikailag) akkor így lesz autód, lakásod, drága ékszereid. Hát te tudod. De a szépség múlandó

2023. okt. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel most büszkélkedni akarsz, hogy te vagy a legbevállalósabb barátnője közül, vagy sajnáltatni akarod magad, hogy te hoztál áldozatot a többiekért azzal, hogy bevállaltad a szopást?
2023. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki pénzért vagy bármilyen anyagi ellenszolgáltatásért szexel, az qrva.
2023. okt. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ilyen ajánlat esetén én inkább dugást próbálnék kicsikarni. :D
2023. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kamuzik, nem lány az illető hanem egy srác, aki épp fantáziál.
2023. okt. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!