Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy brutálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy brutálisan vonzódtál valakihez, de soha nem merted volna nyilvánosan felvállalni?

Figyelt kérdés
Nem szép nő, nem jönnék össze vele, szexuálisan nagyon vonzódunk egymáshoz, de eléggé kellemetlen lenne, ha kiderülne. Volt már veled ilyen?

2022. nov. 12. 15:50
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Volt igen per pillanat most is van
2022. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a sógornőmhöz... Ritka kellemetlen nekem, amikor találkozunk, pedig jó barátok vagyunk.
2022. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek volt-van-lesz ilyen. Valakinek a párja a családból, barátitársaságból, gyerekkori barátja stb.
2022. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ilyenkor szexelni sem tudsz vele vagy csak kapcsolatot nem tudnál elképzelni?
2022. nov. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szex adott esetben összejöhetne úgy gondolom, de kapcsolatot vele nem akarok.
2022. nov. 13. 23:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egész gyakori, mikor pl párodnak van egy csaladtagja, akivel bár nem flörtöltök, mégis érzitek, hogy megvan a kémia. Én párom tesojaval voltam így, de én hűséges típus lévén egy idő után, mikor már láttam hogy "úgy" néz rám, elkezdtem kerülni őt. Az agyunk néha megmagyarázhatatlan okból erőlteti a tudatalattiddal hogy szaporodj:)
2022. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is vonzódtam a párom húgához és az egyik barátnőjéhez.
2022. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz hozzá ennyire vonzódni, ha nem találod szépnek?? Hogy néz ki?
2022. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8: Hát nekem sajátos ízlésem van. Nekem bejön, de az általános közízlés szerint nem szép. Duci, alacsony, nagy az orra, szigorú az arca. De valahogy mégis van benne valami. Ha elhangzik pár kekeckedő mondat egymáshoz, akkor meg aztán totál kész leszek. :D


A kellemetlen lenne ha kiderülne részt úgy értettem, hogy igazából (ez lehet nagyon paraszt) nem vállalnám fel azt soha, hogy közöm van egy ilyen nőhöz.

2022. dec. 25. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!