Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a valóság a TI szemetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a valóság a TI szemetekben a fiatalkorú lányokkal való kezdésről?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy random kérdésre adott válaszolóval. (nem az én kérdésemre).


Olyat írt "szerinte a 25+ -os férdiak azért vannak rákattanva a fiatalkorú lányokra mert nem volt lehetőségük megélni tizenévesen sem a szerelmet, sem a szexualitásukat."


Ez egy annyira jó válasz volt, hogy én is reagáltam.


Szeretném ha ti is kifejtenétek a véleményeteket.


Szép reggelt.

Ezzel..... Ha magamba nézek tényleg nagy igazságot mondtál. 😔 Gyerek koromban soha nem adatott meg, hogy barátnőm legyen, de felnőtt korban sem.


Szingli 26 éves srác vagyok és hiányzik a szerelem amiről csak ábrándozom, de (tudom ezt nem hiszed el) másodlagosan a szex, amit csak prostival éltem meg, de ténylegesen hamar rájöttem, hogy a szex önmagában ENGEM képtelen kielégíteni. Annyira üres a szex egy prostival, hogy rájön az ember, ez csak testi szükséglet, és a szerelem pótlására is használható, mert szinte arra az egy órára önbecsapást idézel elő.


Van egy 15 éves lány akibe szerelmes voltam 1 éven át, de.... Talán még most is... Nem tudom. 😢 Talán már csak ragaszkodom. Nagyon hiányzik. Szerelmes voltam ugyan belé, az egyetlenbe akit valaha is szerettem, és Ő is kedvelt, de képtelen voltam arra, hogy felhúzzam arra a szerelmi szinte amin én voltam. 2 hónapig jártunk végül, ám tavaly Dec. 28.-án szakított mert úgy érzi leszbikus. 😭

Lassan 1 éve már, de még mindig azon töprengek, hog, hogyan tudnék a szívéhez közel kerülni, csak, hogy átgondolja ezt a döntését, mert nem akarom elhinni... Hogy tényleg tartósan is leszbikus.

Lehetetlen, hogy az legyen. Nem tudom elhinni ennyire fiatalon.


Most egy végső próbálkozásba kezdtem bele.

Egy zenés egyedi projektbe amivel ha ismét nem érek el semmit... Fel kell adnom... De ez egy különleges projekt.


Vissza térve...


Tényleg bánkódom, hogy nem éltem meg se a szerelmet, de a szexualitásomat tini korban, de nekem nem jött össze.


Lehet nem hiszed el, de egyszer sem feküdtem le ezzel a lánnyal, pedig 26 évesen éhezem a szexet.... Azonban tényleg...szívemből szerettem Őt.

A világot neki ajándékoztam volna.

Tekintettel arra, hogy Ő nagyon fiatal... Én nem a feljelentéstől féltem. Nem a börtöntől, zsarolástól. A szüleivel 2x volt alkalmam találkozni és az anyuka nagyon rosszan néz rám, az apa kicsit kevésbé de nem támogatja. Nem zsaroltak feljelentéssel, helyette a lányukat próbálták fenyegetni mik lehetnek ha össze jön velem. Én nem érzem azt, hogy ezt a döntést 100% a szülők behatására hozta volna meg, mert lázadó volt, de nem túl dúrván, de azt sem, hogy tényleg leszbikus lenne.


Én a bíróságon emelt fővel vállaltam volna, hogy "igen, én a világon mindennél jobban szeretem ezt a lányt".


És mivel tényleg szerettem, nem csak tetszett... Ezért óvatos voltam vele, mert a legjobban attól féltem, hogy olyat teszek amit később megbánhat, vagy véletlen traumatizálom. Ezt mindenképp el akartam kerülni, ezért kb. 16 éves koráig eszemben sem volt, hogy szexuálisan kezdeményezzek. Azt szerettem volna, hogy csak olyanokat tegyünk amit Ő valóban szeretne, ezért ha kezdeményezett volna, nem álltam volna ellent, de én türelmes voltam.


Számomra az első nem a szex elérése volt vele...... Hanem, hogy úgy szeressen ahogy én szerettem Őt. ❤️❤️❤️😢



Még valami....

Ő mellette végre úgy éreztem.... Valóban ÉLEK.

Önmagammá válhatok.

Azzá aki sosem voltam, de mindig is akartam lenni.

-magabiztos

-álmodozó

-céltudatos

-vágyakozó


Egy olyan emberré kezdtem végre válni mellette akinek míg vele volt....

-lettek álmaim róla

-lettek jövő képeim amik addig ködösek, bizonytalanok voltak

-lettek céljaim mint a test formálás amit addig mindig feladtam

-lettek vágyaim amik addig mindig szerte foszlottak, viszont mellette tényleg meg akartam tanulni táncolni, leérettségizni, talán énekelni, hangszeren játszani........


Annyi minden volt amit úgy érezhettem, hogy amíg velem volt, semmi sem lehetetlen. Minden elérhető, max nem sikerül.

Ehhez nem kellett semmilyen motivációs beszéd Sarah Conortól, vagy Stallonetől.

Csak annyi kellett, hogy őszinte szívemből szerelmes legyek ebbe a lányba és vágytam, hogy ugyanígy szeressen engem.



2023. okt. 15. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Állj meg! Tegyunk mar kulonbseget tisztan megelt parkapcsolatban udvarlo igazi ferfiak es a szexualisan kihasznalni akaro taknyok kozott... F
2023. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes....
2023. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nettó baromság, amit mondasz, nekem 35 évesen volt egy 17 éves lánnyal támogatói kapcsolatom, de mindig tisztelettel viseltettem irányában.
2023. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3# kicsit nehezen értelmezem a válaszod. Kifejtenéd kérlek?


Mikor mondtam, hogy aki fiatalkorúval kezd az tiszteletlen is vele?

2023. okt. 15. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
17 évest én már bármikor, nyugodt szívvel levetkőztetnék és stb
2023. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
24 éves nőként ha baráti társaságban (tehát aki velünk egyidős) jelentené be, hogy 18 alatti csajjal/sráccal van, az lenne a közmegegyezés, hogy valami nagyon nincs rendben vele. Szerintem ez az értelmi kérdés, hogy vagy egy szinten van agyilag egy kamasszal, vagy nettó kihasználásról és manipulációról van szó. Mindkettő mélységesen elítélendő, és minél idősebb a pasi a kamasz lány mellett annál undorítóbb.
2023. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nyomod, hogy jaj de odavoltál érte mrg jaj enlovagias vagy, hogy nem dugtad meg addig, amig ő ne akarta lol. Hányszor vittel el randizni? Hányszor adtál neki virágot? Mit tettél érte, amitől az ő szemében te egy jó partner lettél volna? Szerintem szedd össze magad, én ne olyanokat mondj, hogy jaj mellette bármire képes volnál, hanem csináld egyedül. Hidd el, ha ígéretek helyett csinálsz is valait, akkor jobb ember leszel.
2023. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy sokkal idősebb lánynak is ugyan olyan a pin@ja csak ha már egy 19évessel jössz össze, azért nem fog szólni senki.
2023. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 most nagyon rosszul érezted, ne menj ma tipp mixelni.

Az az 1+ év alatt elköltött több mint 1 misi (amit nem bántam soha, mai napig sem) végülis semmiség, csak a szám jár. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


Esetleg kérdezz mielőtt támadsz

2023. okt. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!