Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hány évesek voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hány évesek voltatok amikor legelőször kiakart kezdeni veletek egy pasi? De nem mentetek bele mert túl fiatalok voltatok vagy siman nem jött be a pasi.

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor és hány éves volt a pasi? Mi volt a szitu?

2022. szept. 4. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Elég fiatalok amikor már kezdenek rájuk menni a fiúk.
2022. szept. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
13-14 körül. Környékbeli olyan negyvenes pasi.
2022. szept. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

8 éves voltam. (Számba bámultak általános iskolában, mikor próbáltam enni.) Tizenéves kamaszok. Borzasztó volt.


Szintén 8 éves voltam: egy idősebb családtag 22 évvel fiatalabb szexpartnere a fenekemet kezdte fogdosni. 28 éves volt a pasas.


(Vele egyidős édesanyámmal nem szimpatizáltak valamiért, így semmi nem történt beszélgetésen kívül.)


Én is voltam "szerelmes" - először 6 évesen - óvodai játékos önkifejezési kísérletek kapcsán, majd 9 évesen "jeleztem", hogy tetszik egy osztálytársam.


Kb. 12 és 15 éves korom között zajlottak különböző több ízben különböző interakciók. (Sok lenne felsorolni. Különböző helyszínek, tapasztalatok.)


Mások is hadd írjanak!

2022. szept. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
12-13 éves voltam.
2022. szept. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam
2022. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
14 voltam, a pasi harmincas vége esetleg negyvenes...
2022. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
14 voltam, ő 19. Egyszer randiztunk kb 2 két chat után. A randin végig fogdosott (megmarkolta a melleimet miközben beszéltem és nem figyeltem, valamint a torkomat is szorongatta...) és smárolni akart, nem figyelembe véve hogy elleneztem és elmondtam neki hogy légyszi ne. Életem első és talán legrosszabb csókjai voltak. undorító és sajnálom hogy nem képeltem fel, de ez van, nem volt bátorságom komolyabban nemet mondani.
2022. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!