Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki a fenekével vákumot tud képezni anál közben és szívni is így? Azt mondta egy spanom, hogy volt ilyen nővel.

Figyelt kérdés
2023. okt. 12. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha fingik egyet, akkor egy ideig vákuum lesz benne. Még a Balatonban jöttem rá 8 évesen, amikor a Balcsiba fingás következménye egy instant beöntés lett .
2023. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja meg a spanod összefutott a miss wordre készülő modellcsapattal akik sportolás gyanánt kánonban lefurulyázták nem? :D Na kb. ennyire igaz az is amit a spanod állít. S.ggel csak kifelé lehet tolni a cuccost, beszívni nem (azt csak vaginával lehet megcsinálni, de egy profi Kegel-technika, amire 1000-ből 1 nő képes, sok-sok hónap, intenzív gyakorlás után).
2023. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Állitolag a jogik tudnak ilyent. Ezzel a modszerrel ki tudják magukat mosni. (Olvastam. De ennyi.)
2023. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha nem nyúlnátok addig nőhöz, amíg fogalmatok sincs mi hogy működik.
2023. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam erről ezt-azt gyerekként, akkor azt hittem mint a #2es, hogy kamu. Majd egy napon, 2018 nyarán volt szerencsém összebarátkozni egy cipészinassal, akinek volt egy eredeti, még a 14. századból ránk hagyott könyve. Nem volt egy izgalmas könyv, illetve lehet nem lett volna unalmas, a kurtizánok életéről szólt, csak sajnos a google fordító nem tudta az akkori nyelvezetet olyan jól fordítani. Viszont a könyv közepe felé volt egy fejezet, ami az úgynevezett magnetis rectum femináról, azaz a mágnesvégbelű nőről szólt. A legenda úgy szól, hogy az egész világon mindíg csak egy mágnesvégbelű élhet, amikor ő meghal, megszületik a következő. A könyv azt is leírta, hogy egy ilyen nő 5-10 méterről is be tudja szívni a férfiak péniszét az ánuszával. Lényegében egy olyan feketelyuk van a fenekében, ami csak a péniszre van hatással, éppen ezért, aki a hatása alá kerül az úgy fogja érezni - bármennyire is értelmetlennek tűnik -, hogy egy örökkévalóságig van az élvezés pillanatában. Magam sem tudom az okát, de mégis annyira elhittem amit olvastam. Akkor fogadtam meg, hogy találkozni fogok a mágnesvégbelűvel. Sajnos ez azóta sem történt meg. Ha valaki hisz nekem, szeretne csatlakozni hozzám és velem keresni, az jelezze!
2023. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A világon a legjobb dolog a gyakori kérdések nevű oldal😄😄😄😄😄😄😄😄
2023. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 szerintem is, itt olyan dolgokat tudhatunk meg amit még az ősi sámánok is csak elvétve tudták:DD
2023. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
#5 nem hangzik túl reálisan, hogy a feketelyuk a halálakor átvándoroljon egy csecsemőbe.
2023. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arról írj, mit hallottál a falevelekről Élővilág és Környezetismeret órán.
2023. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!