Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szexeltetek 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexeltetek 30 felett 14-16 éves lánnyal? Esetleg kinyaltátok, ha szexig nem is mentetek el?

Figyelt kérdés
Tudom perverz kérdés, de lényegében az oldal lehetővé teszi, biztos sok férfi fantáziáját mozgatja ez a történet, nem illegális, és engem pl.érdekel, volt-e férfi aki ezt végig tudta vinni 30 felett.
2023. okt. 12. 21:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
38%
Volt. Több is. 55F
2023. okt. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%
28 vagyok csak, de már így sem. A 14 feletti lányok között vannak nagyon nagyon bomba csajok, konkrétan meg is jártam eggyel nem olyan rég, hogy nem tudtam hogy 16 éves, és nem sok kellett hogy megdugjam (szerencsére megsúgták időben). Azóta is fantáziálok róla, úgy tudott csókolni, mint senki, pedig nem egy velem egyidős barátnőm volt már. És olyan mellei voltak, még most is bizsereg a farkam ha csak rágondolok. Na de mindezek ellenére NEM. Mert most 28 éves fejjel látom már, hogy ezek a testileg nagyon érett lányok fejben mennyire gyerekek még. És nagy kockàzat érzelmileg, jogilag, erkölcsileg, minden szempontból.
2023. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!