Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet gond abból ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gond abból ha a barátnőm 16 éves kora óta szexel, most 23, én meg vele fogom elveszteni 25 évesen?

Figyelt kérdés

Jobb lett volna szűz lánnyal elvesztenem még fiatalabban?


Kapcsolatban mennyire lényeges dolog ez?


2022. júl. 24. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
igen lesz gond
2022. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem...
2022. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondd meg neki, hogy neked ez lesz az első, mert úgyis észreveszi.

Igen, jobb lett volna korábban, de a múlton kár bánkódni, így alakult.

2022. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Jobb lett volna szűz lánnyal elvesztenem még fiatalabban?"

Nem hiszem.

Mindig is hülyeségnem tartottam csak azért megtenni valamit, hogy elmondhasd róla, hogy már túl vagy rajta.

Szeretitek egymást? Akkor nincsenek ciki dolgok. :-)

2022. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, menj vissza az időben, és szedd fel a csajt 16 évesen, még a másik pasi előtt!
2022. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz. Hagyd magad ha tegye a dolgát, s nézd meg mennyire ügyes. A végén úgy is a szájába fogsz élvezni, remélem legalább kétszer.
2022. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!