Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki volt már erotikus fotózáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már erotikus fotózáson, vagy tervezi mi motiválja?

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet csinál, az nem igazi, hivatásos fotós. El sem tudom amúgy képzelni, hogy az egy két órára kibérelt stúdióban, hogyan lehet bármit csinálni. Ha dugni akarok, akkor nem azért fogok fizetni, hogy fotózhassam, hanem elmegyek egy fizetős csajhoz. Bár amúgy, nem szoktam, ingyen is könnyen hozzájutok a dologhoz :)
2023. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"keress más hobbit és regisztrálj egy társkereső oldalra"

Ott nem lehet jó csajokkal ismerkedni. Fotózásnál meg maguktól jönnek.

Jó, persze nem azért - de nem azzal indítanak, hogy tűnjél innen.

2023. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivan 😂?? Na mindegy. Te is csak egy hobbista vagy, nem igazi fotós.
2023. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Voltam többször is. Szeretem ha ilyen fotók videók készülnek rólam. Izgi es szépek. 26N
2023. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Párszor készültek már ilyen fotók rólam. Mi hajt? Sexy. 19L
2023. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!