Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim nektek nem rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim nektek nem rossz a munkahelyen folyamatosan olyan vonzó csinos nők között dolgozni akikkel valószínűleg sosem lesz intim érintkezés?

Figyelt kérdés
Cég ahol vagyok tök sok csinos nő dolgozik, borzasztó frusztrált szar érzés hogy ott van látod szexi nyakát, vállát, melleit, érzéd hihetetlen jó illatát és ennyi nem csókolhatod meg, nem érintheted meg mert csúnya és öreg vagy...
2023. okt. 1. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyiket-másikat én is szívesen elkapnám.
2023. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Végén az lesz a baj a szép nők is dolgoznak normális munka helyen és nem tarifások
2023. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Sőt nálunk rengeteg 20 - 23 éves van, friss diplomás tényleg nagyon csinos, egyik pont mellettem ül... borzasztó...áll a dolog mindig
2023. okt. 1. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem volt olyan munkahelyem, ahol sok nő dolgozott. A MÁV kimondottan nem olyan hely, és a rendőrség sem volt az régen. Viszont volt olyan kollégám, aki állítólag a ruhagyárban volt karbantartó, és állítólag folyamatosan dugta a varrónőket. Amíg nem voltam impotens, addig folyamatosan reménykedtem, még annak ellenére, hogy valójában soha senkit nem kaptam meg. Most meg már nyuggerként otthon ülök, és idehaza abban reménykedem, hogy az egyéb betegségek közepette lesz még olyan időszak, amikor még érdemes lesz bevenni a Viagrámat. A vele egykorú nők már labdába sem rúghatnak az én párom mellett. Ennyit erről.
2023. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem munkahelyen akinek van ideje azzal foglalkozni hogy melyik nőt kéne megszerezni az nem csinál semmit ott.


Én legfeljebb megnéztem a szebb nőket viszont soha nem mentem rájuk még ha jeleket is adtak ugyanis nem volt kedvem kirúgatni magam. Mindig nekik hisznek ha valami gond van...


A szinte tini gyakornoktól a gyermekes anyukáig kaptam jeleket de nem kerestem magamnak a bajt. Egyszer volt talán hogy majdnem belementem viszont abból is nekem lett bajom. Szívesen valtok velük pár szót de tartom a távolságot.

2023. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ugyanebben vagyok én is, 90%a csaj a kollégáimnak, ráadásul valóban fiatalos csapat, mindenki elegáns, stb. Szenvedés sokszor, szó szerint.
2023. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Meg kell őket pakolni. amelyik eljátsza hogy nem akarja, az is akarja. A többgyerekes családanyák a legkiéhezetebbek a melóhelyeken. Volt olyan időszak hogy 3 csajt is kezelgettem a gazdasági részlegről, majdnem kirúgtak mert csak a dákóm dolgozott 8 órába, nekem meg úgy kellett szünetekben megpróbálni a napi melót elvégezni.
2023. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép alom 7ey. 😂
2023. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

7es

Én is azt tapasztalom, hogy akkor dugnék, amikor akarnék, mindig lenne rá vevő, pláne mint írod, amelyik ilyen 30 év feletti, még fiatal, de már anyuka. Vagy a még mindig szingli, de már 30 év feletti, tüzelő szexi kollegina. De nagyon sok bonyodalommal járna egy ilyen affér, és barátnőm van.

2023. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

9-es, 7-es vagyok.

Ha van csajod olyat kell keresni akinek szintén van pasija/férje, akkor tuti diszkrét marad. Kis bonyodalom, de azért nem rossz melóba tudni hogy fixen sikerül behúzni az x-et akkor is ha otthon nem. Én tuti megőrültem volna ha nem tudom ellőni a tárat a céges kolleginákba, mert otthon ritka volt hogy történjen valami.

2023. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!