Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mit jelent ha egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy pasi reklámozza folyamatosan,hogy prostikhoz jár?

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy hülye, 0 IQ
2023. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy még ahhoz is béne, hogy pénz nélkül le tudjon feküdni valakivel.
2023. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem igényes a jóhírére.
2023. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla idióta aki azt hiszi mekkora "hőstett" hogy elmegy egy k.rvához - kb. annyi benne a mutatvány mint a zöldségesnél venni pénzért egy kiló almát.
2023. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Azt jelenti, hogy élete végéig prostikhoz fog járni, amég a pénze engedi, mert egy nőnek ez hatalmas mínusz.
2023. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg sokkal becsületesebb mint az a pasi amelyik csak átveri, széditi a csajokat. N
2023. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pont így gondolom ezt én is mint ahogy #6 írja. Minek csapjam a szelet jobbra balra minden kicsit is jól kinéző nőnek,minek kamuzzak érzelmeket,szerelmet,miért játsszam el hogy olyan csávó vagyok akire mindig is vártak? Mindezt azért mert bár amúgy az égvilágon semmi nem fogott meg bennük attól még dugni csak jó volna már valakivel. A legrohadékabb dolgok egyike mások érzéseivel játszani. Ennél az is jobb ha néha elmegyek egy prostihoz egy kis kikapcsolódásra.
2023. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!