Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análnál mi ez a nyilaló,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análnál mi ez a nyilaló, nyomó érzés ha mélyre nyomja? Azon kívül folyamatosan azt érzem, hogy "nagydolog" lesz.

Figyelt kérdés

Párommal mostanában a szex ezen formáját is előnybe részesítettük,ami nem is lenne rossz annyira, de ha mélyre hatol, eléggé nyilal és nyom, olyan kellemetlen, fájdalmas érzés, mintha elérne egy pontot, amibe beleütközik és ha azt tovább nyomja már feszít, fáj és folyamatosan nagy WC ingert kapok, attól félek olyan lesz és elsüllyedek szégyenemben. 16-17 cm neki a pénisze hosszúságra, de tövig nem bírom befogadni és csak kutyapózban bírom, mert beleülve mégjobban fáj.


Lehet nálam van valami rendellenesség ott lent vagy csak rosszul csinálunk valamit? Síkosítás az van, kicsit görbe a pénisze neki balra kanyarodik minimálisan, lehet emiatt van ez a nyomás és nyilalás, hasító érzés?


2023. aug. 16. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ne nyomja tövig

A másik édesem te gondolod azt h veled van a baj mikor a pasi oda dugja amit nem arra tálalt ki a természet ?

2023. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De szeretem oda is, csak épp annyira amennyire befogadja. Viszont nem érzékeli hogy hol az a pont csak én érzem de sokszor megnyomja és olyankor már a párnát harapom annyira fáj. Viszont nem mondhatom neki mikor élvez hogy vedd ki mert fáj és nem bírom. Ha belefogunk akkor végig kell mennie én így állok hozzá.
2023. aug. 16. 22:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal baj ha szereted oda is

De csak annyira csináld amennyire jól esik ..


A párodnak meg kell értenie hogy ne tolja tövig mert az neked fáj meg kellemetlen érzést okoz

2023. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondhatod ? Miért akarod tűrni magadra erőszakolni?

A másik hogy szólj neki hogy csak addig jó ..

A másik ha magától nem veszi észre h már a párnát harapod és nem az élvezettől akkor egy igazi analfabéta bal kukac a pasid

2023. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az meg van drágám hogy a szex az egy társasjáték? És csak úgy és csak addig jó amíg mind a 2 fél őrömet leli .

Szóval az h te szenvedsz a pasid alatt a pasid meg nem is figyel rád mert normális pasi azért figyel a partnerére és le áll ha úgy látja nem jó de amit ti csináltok az egy baromság

2023. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De mondtam neki, próbál óvatos lenni, de máskor talán 1 centivel tolta beljebb és már óriási nyilalást, nyomást éreztem. Lehet az ánuszomban van a gond? Daganat okozhat ilyet? Már rosszra gondoltam :/
2023. aug. 16. 22:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Semmilyen rendellenesség nem áll fenn - ha fennállna akkor normál székletürítés során is fájdalmat éreznél (ugyebár "az" is ugyanazon az úton távozik). Ne nyomja annyira mélyre és kész, csak amennyire neked jólesik.

A székelési ingert azért érzed mert ahogy mozog nyomást gyakorol az ánuszra ugyebár. Át kell hozzá kapcsolni az agyad.

2023. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi .

Nincs veled gond fogd már fel a pasid az idióta.


Ha daganat lenne a seggedbe akkor kb szarasnál is ezt éreznéd sőt lehet hogy Stoma Zsákod lenne mert nem tudnál kakilni


Azért ennyire ne tedd az ördögöt a falra


Punciba is ha túl tolják és a méhszájat verik az is szúfí nyilaló érzés ..


A fenék az nem úgy van hogy oda bármit bármeddig fel lehet tolni


A végbél előtti szakaszba már nem kéne tolni a fszt

2023. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha fáj akkor ne a párnát harapd, hanem szólj! Nem kell kivennie, csak húzza kijjebb 1-2 cm-vel hogy neked is jó legyen.

Vagy próbáljatok más pózt. Nekem az anál oldaltfekve a legelviselhetőbb

2023. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nekem férfiként érdekes. Van olyan szerencsém, hogy a drága feleségem velem vesztette el a szüzességét. Elég nyitott a szex terén, ezért rengeteg mindent kipróbálunk... De olyan sosincs, hogy olyat csináljak ami neki fáj. Van olyan póz, ami nekem nagy élvezetet okoz, de neki nem ha gyorsan csinálom. Akkor néha-néha vsgyunk abban a pózban és abba a tempóba ami neki megfelelő.
2023. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!