Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gumióvszert ajánlanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumióvszert ajánlanátok nagyjából átlagosabb mérethez (kicsit, rövidebb, de inkább enyhén vaskosabb pénisz)?

Figyelt kérdés
Konkrét márkát és típust írjatok légyszi, mert ahogy elnézem millió fajta van. Láttam a Durexnek van olyanja, hogy Feel Then , amiben 3 db van, és élethűbb érzést ad. Viszont az meg nagy méretre van, ha jól látom. Nekem valami 3 db-os kell, lehetőleg minél intenzívebb érzést nyújtó, és méretben is ideális. Vagy van olyan, hogy classic? Egyébként masculanból melyiket ajánlanátok, ha nem Durex?
2023. szept. 29. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Durex Fell Thin jött be nekem a legjobban. Meg régen volt a Durex Love, az is jó, csak már nem kapható.
2023. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Masculan
2023. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből bármelyik
2023. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
Bármelyik, csak rendesen használd.
2023. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MY Size Pro: kilenc féle méret közül lehet választani. De ha biztosra akarsz menni akkor a myone válaszd!! itt egyedileg a neked leginkább megfelelő méretű gumit rendelheted, mondjuk csak a UK lehet kapni asszem itthon senki nem forgalmazza, így rendelni kell :(

[link]

2023. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kísérletezni, de mindig is szar lesz gumival.
2023. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát amúgy kb. 15 cm hosszú, és 5 cm vastag, vagy talán egy picit annál is vastagabb.
2023. okt. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!