Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Nálatok az valamennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nálatok az valamennyire illúzió romboló, ha egy nő teljesen normál bugyit hord?

Figyelt kérdés

[link]


Például ilyet.



2023. szept. 27. 12:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
97%
Én meg szoba sem állok olyan férfival aki fecskét hord.🤣🤣
2023. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
17%

Számomra ha valaki ilyen bugyiban akar szexelni, az olyan érzést kelt, hogy nincs igénye vagy nincs érzéke a szexiséghez. Ebben az esetben pedig a barátság a maximum amit fel tudok ajánlani

23F

2023. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
92%
Azok a férfiak akik szerint antiszexi ez a fazon, azok mit lépnének ha egy több éves kapcsolatban a párjuk elkezdené bevezetni ezt a fajta bugyit? Otthagynák egyik pillanatról a másikra? Legyünk inkább barátok címszóval? 🤣
2023. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

#23

Majd kiderül, ha egyszer eljutok oda:D

De amúgy minden bizonnyal meg lehetne ezt beszélni(akár részemről engedve)

2023. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2023. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
83%

"Azok a férfiak akik szerint antiszexi ez a fazon, azok mit lépnének ha egy több éves kapcsolatban a párjuk elkezdené bevezetni ezt a fajta bugyit? Otthagynák egyik pillanatról a másikra? Legyünk inkább barátok címszóval?"

mert ha van egy többéves kapcsolatod, akkor kutya kötelességed mindig mindenhogy szexinek találni a másikat? te nem tudsz olyan szokást (akár külsővel kapcsolatos szokást) elképzelni, amit ha bevezeted a pasid, hát eléggé taszítónak találnád?

másrészt téged ha valami zavar, akkor egyből otthagyod a másikat?

nekem ugyan nincs bajom ezzel a fazonnal, de ha lenne, akkor azt mondanám, hogy biztos tök kényelmes, de én sajnos legjobb igyekezetem ellenére sem tudok megbarátkozni vele és valamiért nagyon taszítónak találom. úgyhogy tudnánk-e esetleg valami számára is kényelmes és számomra is elfogadható megoldást találni.

ha nem, akkor annyit kérnék, hogy közvetlen szex előtt többnyire lehetőleg ne ilyen legyen rajta. ahogy a mackóalsó is nagyon kényelmes, de a vágy felizzítására nem a legjobb ruhadarab, az elaltatására annál inkább.

ha ez sem, akkor valószínűleg elkezdenének ritkulni az alkalmak. mert nem döntés kérdése, hogy mi hoz izgalomba és mi az, ami elveszi a kedvedet.

2023. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Szerintem mondjuk pont tud szexi lenni egy jó mackó is a csajokon 😁


Bugyira meg a párom is ilyeneket hord. Ez a kényelmes neki. Ennyi. Nem mondom, hogy egy tanga, vagy francia nem szexibb, de ha szex előtt állunk, pont nem érdekel, milyen van rajta. Csaj az én kedvemért a nap maradék 90%-ba meg ne miattam érezze már kényelmetlenül magát..

2023. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintem mondjuk pont tud szexi lenni egy jó mackó is a csajokon"

jó, hát sokféle ember, sokféle ízlés

azért valld be, ha azt mondom, a párod meglep valami szexi öltözékben, neked sem a téli hónapokban unásig ismert és minden női formát nemlétezővé alakító mackó jelenik meg a lelki szemeid előtt :P

"az én kedvemért a nap maradék 90%-ba meg ne miattam érezze már kényelmetlenül magát..

nyilván. (eleve a nap 90 %-ában nem is látod, milyen bugyi van rajta)

2023. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. De nekem tetszik az is, mikor kerekedik a popsi az amúgy laza nadrág alatt :)
2023. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
87%

az tényleg szexi tud lenni

viszont elég méretes ÉS egyúttal formás popsi kell ahhoz, hogy az igazi klasszikus laza mackóalsó alatt is jól észrevehetően domborodjon.

2023. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!