Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez mennyire zavar, vagy inkább tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Nyáron sokat voltam strandolni a baráti társaságommal és hát nyilván akaratlanul is lebarnultam nagyon. És mivel a bikini takar így az intimebb helyeken extra fehér vagyok, elüt a többi részemtől. Ehhez ti hogy viszonyodtok? Kis mértékbe jön csak be?


L/22



2023. szept. 26. 13:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Irreleváns: jelektéktelen, lényegtelen.

Irreveláns: gyakorlatilag értéketlen, talán inkább sajtóhiba.

2023. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
69%
Engem egyáltalán nem zavar. Én az egész nőt szeretem, nem a színárnyalatait.
2023. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Á.Zoli ***** válasza:
69%

Nem tudsz vele mit kezdeni, hacsak nem jársz még szolizni is.


Ha amúgy tetszik a lány, semmit nem befolyásol a fürdőruha nyoma :-)

2023. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 skorpióBB ***** válasza:
69%
Lényegtelen
2023. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
68%

#26: "Hülye vagyok az idegen szavakhoz"

Egyéni probléma.


"és nincs gguglim, hogy utána nézzek"

Már ha a Google-ra gondolsz, azod persze, hogy nincs, mivel annak Sundar Pichai a vezérigazgatója, és nem te.

Ellenben bárki használhatja a szolgáltatásaikat, elegendő hozzá egy böngésző. Ha pedig ide tudtál írni, akkor böngésződ már biztos, hogy van. Szóval ez az állításod nettó baromság.


"könyvtárba meg nem járok"

Ez is egyéni probléma. Bár szerintem a műveletlenségedre nem kéne ennyire öntudatosan büszkének lenned.


"de mi az a irreveláns?"

Lényegtelen, jelentéktelen.


"Ha magyar vagy, használj magyar szavakat."

Azokat is használok. Ezek szerint nem csak az idegen szavakhoz, de a nyelvtanhoz is h*lye vagy. Minden nyelvben léteznek úgynevezett kölcsönszavak, amik valamely idegen nyelvből származnak. A magyar nyelv rengeteg szót vett át a latinból - mivel évszázadokon át ez volt a műveltség és az ügyintézés nyelve -, a németből - köszönhető a Habsburg fennhatóságnak -, illetve a szláv nyelvekből, aminek okát szerintem nem kell magyarázni.

De azért kérdezek párat: melyik az a tudományág, amely számokkal, számolással foglalkozik? Ha most erre az ugrott be, hogy a matematika, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy az bizony szintén idegen szó. Vagy ha azt kérdezem, hogy este milyen étkezést szoktál elvégezni, akkor erre mi a válaszod? Ha a "vacsora", akkor szintén csak egy idegen szót használtál. (Az ugyanis a keleti és déli szláv nyelvekben honos vecsera szóból származik. Magyar megfelelője az estebéd.) Na, és mi az a hely, ahová azért járnak az emberek, hogy alkoholos italokat fogyasszanak? Ha erre azt mondod, hogy "kocsma", akkor megint csak egy idegen szót említettél, az ugyanis a délszláv "krcsma" szó magyar kiejtéshez igazított változata. (Magyar megfelelője az ivó.) De felsorolhatnám a legtöbb tudományág és tantárgy nevét (biológia, kémia, technika, teológia, pszichológia, filozófia, stb...), ha pedig mélyebben utánanézel, rájöhetsz, hogy az általad magyarnak gondolt szavak elég szép hányada bizony idegen eredetű. Sógor, szmog, ultimátum, legális, menedzser, incidens, csekk, migráns, horror, infláció, és még lehetne jópár szót felsorolni. Most akkor mit is tartunk magyarnak, és mit nem?

2023. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
63%
35. Nagy részével egyetértek, de nem vagy százas, hogy kisregényt írsz egy teljesen ismeretlennek egy névtelen fórumon, nagyon ráérhetsz. Én inkább szemináriumi dolgozatban írtam ilyenekről, annak értelme is volt. Amúgy eléggé unalmas a szőrszálhasogatásaidat olvasni, szerencsére csak átfutottam.
2023. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon izgató a fürdőruha fehér foltja és sokkal szexisebb, mintha egyelnetesen le vagy barnulva.
2023. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Hans Solo ***** válasza:
71%
Imádom
2023. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
88%

Bikini vonal. Semmi extra van akinek nagyon bejőn van akinek nem.

Nekem semleges.

2023. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon bejön. 26L
2023. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!