Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez mennyire zavar, vagy inkább tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Nyáron sokat voltam strandolni a baráti társaságommal és hát nyilván akaratlanul is lebarnultam nagyon. És mivel a bikini takar így az intimebb helyeken extra fehér vagyok, elüt a többi részemtől. Ehhez ti hogy viszonyodtok? Kis mértékbe jön csak be?


L/22



2023. szept. 26. 13:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
28%

Engem nem zavar hiszen nyár van

De ha téged zavar akkor szoli vagy jövőre nudista strand akar ott találkozhatunk is 😁

2023. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem a nagyon barna nőket. Egészségtelen.
2023. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem zavar!
2023. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
9es 10es válasz. Higgyétek el eltudom dönteni, hogy mit akarok és mit nem.
2023. szept. 26. 14:25
 15/43 anonim ***** válasza:
38%
Engem akkor zavar, ha a fehér folt túl nagy, mert azt mutatja, hogy a lány túl sokat takaró fürdőruhát hordott. Ilyen esetben nem a lány nem jön be, hanem a fürdőruhája. A következő nyáron intézkedéseket kell tenni a levetkőztetése érdekében.
2023. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szeretem a barna bőrű lányokat! A fehér foltok egyáltalán nem zavarnak!
2023. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki figyelmébe! Nagyon járjatok utána, mindig mindenkinek, mielőtt bármiféle bizalmas dolgot megosztotok a másikkal!!! Szélhámos tetvek írogatnak köztünk, a szexualitás kategóriában!!!
2023. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%
Itt a kategóriában kérdésre vagy válaszra írva, bárki képet kap itt bárkitől - ellenőrizze Google - lal - sok esetben a kép külföldi szexoldalról való kivágás. Alapból gyanús, ha valaki mindjárt mindent akar adni és kérni, az egy virtuális szexbűnöző adathalász is lehet. És törvényesen kerülendő az intim kép, nem csak lelki téren. Jótanács... Engem többször vertek át...
2023. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező.

Ha ez megnyugtat az én farkam is fehér maradt. 😁

2023. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
19%
Számomra inkább pozitív. Tetszik!
2023. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!