Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szexhez milyen fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexhez milyen fajta síkosítót javasoltok?

Figyelt kérdés
20 éve még nagyon szerettem, és tobb alkalommal el is élveztem tőle. Majd lett néhány kellemetlen élményem egy másik partnerrel, és sokáig nem érdekelt. Most újra kedvet kaptam hozzá, de nehezen tudom teljesen élvezhetővé tenni. 2 alkalommal próbáltuk. Az első az jó volt, az utóbbinál eléggé feszült. Úgy érzem inkább csak technikai problémáról van szó. Vagy inkább felejtsem el?

2023. szept. 25. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Swiss navy szilikon bázisú. A vízesek hamar felszívódnak és és pótolni kell.

(Óvszer szilikon és vízbázisúval egyaránt használható. Amitől tönkre megy az a vazelin, paraffin olaj, babaolaj....)

2023. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Maga az analt nem kell elfelejtened. Ha érdekel és akarjátok, csináljátok. Ami a sikositot illeti, tökre mindegy milyet veszel. Mind jó lesz. Majd érezni fogod úgy is h kell e még oda vagy se.
2023. okt. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!