Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már extrém helyen/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már extrém helyen/helyzetben? Ha igen, hol/hogyan? (Kort+nemet is írjatok légyszi!)

Figyelt kérdés

Sztorit is írhattok akár, a számotokra legemlékezetesebbről!

Olyan is hozzászólhat bátran, akinek még nem volt része ilyesmiben, de izgatja a fantáziáját! ;)



#szex #Extrém helyen, helyzetben #Hálószobán kívül #Rizikós helyen #Különleges helyen #Izgalmas helyen
2023. szept. 25. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, és nagyon élveztem!
Igen, de nem volt nagy szám...
Nem, de izgat a gondolat hogy kipróbáljam!
Nem, soha nem szexelnék a hálószobán kívül!
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

igen.


erkélyen, alattunk az utca, szembe ház azonos magasságig, stb.


erdőben, turista út mellett, a lány teljesen meztelen a csomagtartóban ;)


45/F

2023. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Strandon, szórakozóhely melletti vízparton, üdülő teraszán, utcafronti erkélyen. 41F
2023. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Siófok kikötő parkoló, délelőtt 11, tele lőttem a csaj száját. Vác vasútállomás szintén
2023. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Erdő, mező, strand, kirándulóhely, vonat, park stb. stb. had ne soroljam már fel :)
2023. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Balatonban, a többi fürdőző között, a strand mosdójában.


Autóban egy parkolóban.


Verte a farkam a párom, miközben kocsikáztunk budapesten este!


34/F

2023. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Volt már jó pár. Erkély terasz kert erdő, medence, tó tópart, kocsi, vonat, busz, próbafülke, lépcsőház, lift stb. 26n
2023. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
20éve volt egy Calibrám körbe lesötétítve. Megálltunk belvárosba járókelők közt, szélvédőre ezüst naptakaró és indult az édes hármas akkori barátnőmmel, és barátnőjével. Ugyanezekkel a csajokkal vonyarci strand kánikula 100fürdőző két csajt ujjaztam a víz alatt. Nagyon sok helyen szexeltünk, olyan volt mintha 2csajom lett volna,állandóan eggyütt lógtunk. Baromi jó korszaka volt az életemnek, azóta se tudok kialakítani olyan jó 3ast.
2023. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az erdőt-mezőt-vízpartot nem mondanám extrémnek, de ilyen helyeken igen.
2023. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

moziban kiverte a csaj az első randin.

ezt akkor egész extrémnek tartottam, de lehet nem annyira az.


ami viszont tényleg extrém volt, erdőben szexeltünk, úgy hogy a barátnőmet odakötöztem meztelenül egy fához.

2023. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rex Hunter ***** válasza:
100%
Egy erdei út mellett este buli után, ahol autók is járnak és megláthattak volna. Elhagyott uszályhajó Komáromban. Földalatti üreg Pécs közelében. Parkban.
2023. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!