Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki egy szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egy szerető után visszatalált szexuálisan a házastársához?

Figyelt kérdés

Tehát annyira feltüzelte szexuálisan az új partner hogy valahogy ez az új kisugárzás segített a társával ismét egymásra hangolódni?


És még jobb is lett a szex mint volt, vagy legalábbis nyitottabb az újdonsága


Szívesen olvasnék ehhez illő történeteket


2023. szept. 25. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem volt. Attól még nem lesz érzelmileg jobb a kapcsolatod ha félrekúrsz. Pont azért mész félre mert "otthon" már érzelmileg, szexuálisan nagyon ellaposodtak a dolgok. Az megy "haza" akinél a szerető lezárja a dolgot. Kb. mint amikor a kedvenc éttermed bezár, amíg nem találsz másik kedvencet addig eszed otthon a zacskós levest mert éhes vagy és nincs más.
2023. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs, nálunk ez van. Nem tanácsot, kritikát, ítélkezést kértem hanem történeteket. 😉☮️
2023. szept. 25. 11:49
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt.
2023. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

nalam nem, de ismerosomeknel ugy latom igen.

apuka elhanyagolta anyukat, aki vegul kollegaval vigasztalodott, apuka rajott par honap utan, volt nagy kiborulas, valunk, stb, aztan 1-2 honap, anyuka kapott szilikon ciciket, azota tobb a kozos program 2-esben, utazgatnak stb. nekik latszolag jot tett.

en tuti kibaxxtam volna az asszonyt akkor is, ha en is okozoja vagyok a megcsalasnak.

2023. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Érzem, köszi :)
2023. szept. 25. 12:01
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
borkai őrnagy
2023. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

#2 akkor ti a 100-ból egy vagytok, a másik 99-nél meg az van a háttérben amit leírtam.

#6 Borkai nem szeretőt tartott "csak" elment k.rvázni. S miből gondolod hogy búbolja az asszonyt? Arról már nem készül felvétel 😂 Politikai okból, a karrier, a pénz miatt eljátsszák a nagy-nagy egymást szerető házastárs szerepkörét miközben már lehet évek óta külön szobában alszik.

2023. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Inkább még jobban eltávolított tőle.
2023. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, előfordul.
2023. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Én két nő szeretője vagyok.


Én úgy látom jobban eltávolodnak a párjuktól, szexuálisan mindenképp, és ez magával hozza sajnos az érzelmi eltávolodást is.


Sajnos, ahol a szexualitás, az intimitás nem működik, ott maga a kapcsolat is elhal.


Együtt maradhatnak tiszteletből, szeretettből, de már nem lesz az soha, aminek lennie kéne!

2023. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!