Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondanátok meg a házastár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanátok meg a házastársatoknak hogy valószínűleg kontaktszemély, ha kiderülne hogy a szeretőtök PCR tesztje pozitív lett?

Figyelt kérdés

Szóval a szerető koronás lett biztosan és szólni kéne a párodnak hogy esélyes h ő is az (mert ugye nehogy lefertőzze a családtagokat)

A kérdés elméleti, minden egyezés a valósággal csupán a véletlen műve.



#szerető #korona #koronás szerető
2020. dec. 29. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy kontakszemély, mert elkaptad akárhol, akárkitől.

Közértben a pénztárostól, haverodtól, akivel összefutottál akárhol.

Aki csalja a feleségét, annak erre is van hazugsága.

2020. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Ennyire ötlettelen nem lehetsz.

A koronát bárhonnan, bárkitől elkaphatod. Egy trippert nehezebb lenne kimagyarázni...

2020. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen ez így van de ha azt mondom h elkaptam XY-tól akkor elég hamar kiderül hogy hazudtam mert közösek az ismerőseink... Ugye csak olyanok jönnek szóba akiket ismerünk, mondjuk fodrász vagy barátok de ők nagyon hamar ellenőrizhetőek, mert minden ismerős közös.
2020. dec. 29. 21:51
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem tökmindegy kitől kaptad el? Honnan kéne tudnod, kitől kaptad el? Rá van írva a “koronádra”, hogy XY tulajdona?

Mondd, hogy nem érzed jól magad, csináltass tesztet, és ha pozitív, akkor van félnivalótok.

2020. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Jó ez nem rossz ötlet :)
2020. dec. 29. 22:02
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Miért kisboltban vagy bármely üzletben nem lehet elkapni?

Ennyi ésszel hogyhogy nem buktál még le? 😄🤦‍♀️

2020. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kérdés értelmezése nem megy utolsó? ÉN bárhol elkaphattam volna de az volt a kérdés h mi van ha a szerető lett pozitív én meg még nem csináltattam tesztet. Akkor hogy mondanám a feleségemnek hogy elkaptam a kisboltban?
2020. dec. 29. 22:06
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Te nem érted hogy bárhol elkaphatod. Nem kell elmondani hogy a dugópajtidtól van 😄

Az eszedér továbbra sem lopnak el...

2020. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
de ha a szerető pozitív akinek a létéről NEM TUD SENKI akkor kit érdekel hogy ő pozitív?
2020. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem érti 🤦‍♀️
2020. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!