Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány évesen láttatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány évesen láttatok először élőben férfi nemiszervet? Mi volt az első benyomás?

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 13:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
8 as, tévedsz, a lány nő és a nő lány. Az más kérdés, hogy önmaga méltóságát nem becsüli, aki házasság előtt eladja a testét és az a világ egyik szégyene.
2023. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11 és aki nem akar férjhez menni vagy nem tetszik nem szeret egy férfi se annyira h megkérje a kezét

Az haljon meg szűzen vagy mi a fsz?

2023. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

Gyerekként felnőve láttam, apukámét, tesómét akkoriban nálunk tök normális volt a pucérkodás.

Később persze ez változott.


Olyan péniszt, ami nem családtagé 23 évesen. Tetszett:D

Persze a srác akihez tartozott is nagyon tetszett, állati vonzó volt, a pénisze pedig "tökéletesnek" tűnt. Állt neki, mint a cövek de puhább volt, mint gondoltam és nem tudom olyan jó:D


Nem kell privát köszi:D

2023. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

9


Mert nem akarok olyan kérdésre válaszolni, amit nem tőlem kérdeztek.


Amúgy egy 8 éves nőnemű ember nő? És egy 30-as, 40-es, 50-es éveiben járó nőnemű ember lány?


50 L

2023. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10 es vagyok, szájat be lehet fogni, nem kérek semmiféle privát kommentet, föleg nem férfinevvű nőtől, tiszta szégyen és mi az hog, " He" ? Miféle vagy te, ember? Tanuljatok hitbeli erkölcs szerinti kapcsolatépítést, nehogy aztán visszájára pattanjon, mert az padló lehet, ha 18 éves korban nem ez a cél. Éethető, remélem, felnőtt vagyok! Ne merészelj lepontozni, merr ha visszaírok privátban, abban köszönet nem lesz és jelentem a választ is
2023. szept. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És én kérek elnézést a félreértésért, de azért a verni, szopni kifejezés és stílus alpári és gusztustalan. Lehet ezt kulturáltabban írni. És 18 évesen ne ezen gondolkozzon már senki
2023. szept. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
jaj ugyan, nem kell itt a szentet adni. én úgy írtam, olyan kifejezéssel és ennyi. nem fogom kulturáltabban írni és egyébként sincs semmi közöd abba, hogy én mégis hogyan fejezem ki magam. te pedig inkább először a helyesírást tanuld meg, és majd aztán pattogj. ahhoz meg még inkább nincs közöd, hogy hogyan indult. viszont képzeld, annak már több mint 2 éve és azóta is együtt vagyunk, és tökéletes minden közöttünk 😘 szóval le lehet nyugodni, látom a szüleid úgy neveltek fel, hogy a szopni és verni szó tilos, de én attól még használni fogom ezeket a szavakat bátran es nyilvánosan is. elvégre nem én vagyok az egyetlen, aki így is szokta kifejezni magát. puszi
2023. szept. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Osszeakad a bajuszom ezzel a jogyerekkel, ugy latom, be kene fejezni.
2023. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!