Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vidéken is lehet jól működő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken is lehet jól működő szexkapcsolatra lánypartnert találni?

Figyelt kérdés
Sajnos a munkám és egyéb okok miatt nincs lehetőségem hagyományos kapcsolatra, ezért írtam ki a kérdést.

2023. szept. 19. 15:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%
Mond már el nekem. Mi a bánatomtól más a vidék, mint az a felsz.o.p.ott pest? Úgy csináltok, mint ha a vidék az egy másik ország lenne.
2023. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi normális válaszokat. Utolsónak jelzem, hogy pl. népesség koncentrációban van némi eltérés a főváros és az agglomeráció, illetve a Dél-Alföld között. Persze lehet, feleslegesen írom, mert akinek így elborul az agya egy átlagos kérdéstől, az valószínűleg nem fogja, tudja értelmezni ezt a választ sem...
2023. okt. 26. 14:26
 13/33 anonim ***** válasza:
49%
Tudja értelmezni, csak nem kapott értelmes választ. Semmi logikai összefüggés nincs abban, amit írsz..... Ez a nézet csak a te fővárosi fejedben alakult ki.
2023. okt. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
22%
Hát pedig igaza van. A fővárosban egyrészt hamarabb akasztasz le egy csajt, másrészt tényleg sűrűbben lakott, ergó nagyobb a merítés. Nem mindegy, hogy 5 km-en belül van 50 potenciális lány, vagy 50km-en belül 5.
2023. okt. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
35%
Pont, hogy tévhit. Mert a "vidéki" csaj sem talál magának könnyen jó palit, ergo simán van akkora esélyed, mint a nagy Pesten.... Mondjuk aki lúzer, annak mindegy hogy hol lakik.....
2023. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 NTBS ***** válasza:
0%

Persze, hogy van.

Csak keresd kitartóan.

2023. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kitartóan keresem, de eddig még nem találtam, pedig az eddigi visszajelzesed alapján nem járna rosszul velem a partnerem🙂
2023. nov. 12. 20:52
 18/33 anonim ***** válasza:
65%
Az sem a nők hibája.
2023. nov. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy és hova valósi? Vidék eléggé tág fogalom. 😁
2023. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem volt egy kapcsolatom kb 2 evig. Utana ismertem meg a felesegemet. Neha meg osszefutok a csajjal es beszelgetunk es o meg mindig szexkapcsolatokban van…
2023. dec. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!