Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesek voltatok amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesek voltatok amikor először elkezdett egy személy szexuálisan közeledni hozzád és milyen formában nyilvánult ez meg?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak válaszára egyaránt kíváncsi vagyok 26/N.
2023. szept. 14. 15:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gyerek korban inkább csak zaklatások vannak. Ezért büntetendő cselekmény.
2023. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

13


De nem tudtam mit kezdeni a helyzettel akkor még

2023. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8évesen másodikban egy túlkoros lány..megkérte hogy menjünk hátra a kertbe,de az anyjába voltam belezúgva.Sajnos elköltözött.
2023. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#13 Másodikban egy túlkoros lány, de az anyjába voltál belezúgva? Esetleg a nagymamájával nem jött össze valami? :)
2023. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14

Nem De mikor 11évesen ministránsfiú voltam sok 50-60 éves nő vett körbe templom után.Kísérgettük egymást.

2023. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Mi számít szexuális közeledésnek a te értelmezésedben? Első csók? Elég vad volt 17 évesen. De az első pettingem, orálom csak 23 évesen volt és a szüzességem is 23 évesen vesztettem el nem sokkal később. Ezek mind egy olyan emberrel történtek akivel brutál nagy volt köztünk a kémia és állati szenvedélyes volt. Ezt tudva, nem cserélném el egy korábbi, de kevésbé szenvedélyes élményre még úgyse, hogy nem voltam szerelmes.
2023. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

13 évesen a barátnőmmel.

Csókolóztunk ő meg elkezdett játszani a fütykösömmel...

Aztán Még bénáskodásos szex lett persze nem egyből, hanem fokozatosan.

2023. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bár a topik hetero, de...15 körül voltam, volt már h egyedül mentem haza későn is haveroktol (agglomeráció vonattal) éjszaka, fülkés vonat, velem szemben leult egy 25 körüli gyerek, en próbáltam aludni, o a terdevel baszogatott, hatrebb húztam, akkor is. kinyitom a szemem, néz rám, elhuzza a kabátot az ölébol, merev farka kint... kicsit lesokkoltam, aztán kipattantam a fulkebol.


2 év múlva csajjal már egész jó lett volna, ha két haverom nem nézi és recskazik közben, ráadásul előbb mennek el nem valami halkan, mint én és a csaj is látta őket :/ :D na de el kell valahol kezdeni.

2023. szept. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Első csók gimiben 15 évesen

Első szex gimiben 16 évesen

Első anál egyetemen 19 évesen

Először 2 sráccal 20 évesen

Mindre jól emlékszem , felejthetetlen

2023. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
11 évesen. Egy kb 50 éves (apám barátja) fogdosott.
2023. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!