Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ki szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ki szereti a pisiszex bármilyen változatát és milyen formában szokta csinálni, egyáltalán hogyan kezdte?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Adni már sokszor adtam.


Kivancsisagbol kiprobalnam fordítva is, de nekem mindig azt mondják, h túl aranyos vagyok ahhoz, hogy "bántsanak".

2023. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasimmal közösen zuhanyoztunk, és "poénból" lepisilte a combom, majd azt kérte, hogy én is őt, ezután szexeltünk egyet. Ez többször ismétlődött, de ennél több nem történt, de ez izgat azóta is.
2023. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nálam annó a volt párom ( akkor 22 éves nő) kezdeményezte, szintén lepisiléssel indult, aztán nagyon izgatónak találtam. Érdekes módon utána brutálisan jókat szexeltünk. És utána persze jött kölcsönösen, testre, cicikre, és egyéb huncutságok.

Később többször bepisiléssel folytatódott, hát az nagyon be tud gerjeszteni azóta..., és mint kiderült a páromat önmagában ez is egyből kegyetlenül felizgatta 🤯

2023. jún. 27. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjem imádja, ha lepisilem a farkát.

Azonnal kőkemény lesz neki.

2023. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én is imádnám szingli pasiként,ha egy nő,akár teltebb is,szétnyitott szeméremajkakkal lepisilne,akár a farkamat,akár pl a számba...


Viszont sajna ilyen nőt nem találok,aki ezt is bevállalja!

2023. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon felhúz a partnerem bemelegítésnek kölcsönösen megtesszük.
2023. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szoktuk, ha olyan a helyzet akkor egymásra, arcra, testre stb.
2023. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
5. A rosszlányokrol sokan megteszik. Hajrá!
2023. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as,honnan tudod? Te már voltál?
2023. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapni szeretem bejon mert dominans a pasi reszerol. Sub vagyok es az elso dom-om vezetett bele a dologba.
2023. júl. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!