Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az önkielégítés káros? Ki az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önkielégítés káros? Ki az, aki egyetért ezzel a kijelentéssel?

Figyelt kérdés
Alapjában véve nem káros, de ha "túlzásba viszik", akkor igen. A baj csak az, hogy a téma mindenhol tabu, még orvosi körökben is. Nem meri senki sem kijelenteni, hogy mennyi az annyi, ami már káros? Olvastam viszont tegnap, hogy a túl sok önkielégítés felboríthatja a hormonháztartást, többek között a dopaminegyensúly felborulása miatt depresszió alakul ki, a melatonin hiánya alvászavart okoz, a merevedéshez szükséges hormonok kiürülése miatt pedig ED jön létre. (Merevedési zavar).

2023. szept. 12. 11:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10 ez áltudományos cikk. Attól hogy dobálózik a latin kifejezésekkel még nem lesz tudományosan megalapozott. Az oldal mindenféle ellenőrzés nélkül berakott egy cikket, se forrásmegjelölés, se semmi.

A cikk írója nem tudományos tényt dolgozott fel, hanem eleve volt egy prekoncepciója (valószínűleg valamelyik vallási csoport megrendelésére készült az egész cikk) s ahhoz hordott össze hevet-havat.


S bocs, de az általad felsorolt "megállapítások" ritka nagy sületlenséget tartalmaznak!!!


Csak egyet ragadnék ki:

"Pénisz méretének csökkenése: A túlzásba vitt maszturbáció csökkenti szervezetünk növekedési hormon termelődését ami évek elteltével a pénisz méretének csökkenéséhez vezethet."

Ekkora zöldséget annak sem lehet beadni aki 8. osztályban odafigyelt biológiaórán.

2023. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11: Jól van na. Akkor verem tovább. Lehet, hogy a hibát a hogyanban kell keresni esetleg? De az már nem ehhez a kérdéshez tartozik.
2023. szept. 13. 08:59
 13/20 anonim ***** válasza:

#12 egyszerű kérdés, ha van egy csajod akivel napi 3x dugtok akkor minden rendben lesz egészségügyileg, de ha kivered napi 3x akkor meg "távozik a növekedési hormon" és összemegy a kukac? Ugyanaz történik szervileg. S egyiktől sem lesz semmi bajod!

Amikor anno annyi lehettem mi te napi szinten 1-2x (vagy többször) kivertem ha aznap este nem volt semmi. Amikor volt partnerem akkor egy este min. 3x kört lenyomtunk, de ha egész nap együtt voltunk huh... na akkor nagyon sokszor. Nem ment össze egy mm-t sem, s nem lettem depressziós sem. Fiziológiailag semmi bajod nem lesz attól sem ha akár naponta 5x is kiürül a prosztata.

2023. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A 7-es válaszoló leírt mindent tökéletesen.

Az idézett cikk ordenáré baromságokat tartalmaz.

A szüleim orvosok, és átküldtem a faternak a #10-es hsz.-t.

Csak annyit írt vissza, hogy ordenáré baromság.

7 éves koromtól sportolok (most leszek 27) és 12 éves koromtól naponta legalább 3x recskáztam, aztán 14 éves koromtól naponta akár többmenetes szexet is lenyomok, plusz még recska is van naponta 1-3 alkalommal.

A felsorolt "tünetek" egyike sem jelentkezett nálam soha 15 év alatt, pedig havonta alapos sportorvosi vizsgálataim is vannak, plusz a szüleim is mindig szemmel tartottak amíg együtt éltem velük.

A sportorvosom pedig a vizsgálatok alatti merevedéseimre is mindig csak annyit mondott, hogy többet kell szexelni és/vagy recskázni, és gyakorolni hogy minél hosszabbra elnyújtsam az orgazmus idejét. Pedig akkor már javában szexeltem és/vagy recskáztam minden nap többször is... :)

2023. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14: Tulajdonképpen nem volt nekem soha az önkielégítéssel kapcsolatban semmi bajom. Egészen addig, amíg a Mantak Chia: "A multiorgazmusos férfi" című könyv a kezembe nem került. Az a baj vele, hogy ha órákon át vered úgy, hogy a magömlés előtt leállsz, másnapra teljesen impotens leszel. Minden egyes kiverés egyre puhább. Ezt partner nélkül is érzem, mert így van. Hogy lehet ez után akkor szexelni? Az alvászavart az okozza, hogy a magömlés nélküli felhúzott állapot álmatlan éjszakát eredményez. A kialvatlanság, és az impotencia meg depressziót. Csak akkor az lenne a kérdésem, hogy mi az értelme az egésznek, vagy hol rontottam el? Mert ha magömléssel fejezem be, akkor néhány óra múlva semmi baja a merevedésemnek, és nagyon jót alszom. Akkor a kínaiak miért gyakorolják már több ezer éve ezt a hülyeséget, ha csak károkat okoz? Ha még a prosztatát is tönkreteszi a magömlés visszatartása?
2023. szept. 14. 17:05
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló tökéletesen leírta a dolgot. Én annyival egészíteném ki, hogy saját tapasztalatból mondom a depressziót és az alvászavarokat inkább a szex/recskázás hiánya okozza. Én egyszer tartottam ilyen recskamentes időszakot 18 éves korom körül. Igaz hónapokig kibírtam de szenvedtem mint a kutya. Depressziós lettem és agresszív. Aztán olyan alvászavar alakult ki, hogy napi 2-3 órákat tudtam csak aludni. Végül visszatértem a reiszoláshoz és láss csodát, minden tünet megszűnt és újra kiegyensúlyozott életet éltem. Az egészet vallási okokból csináltam, erre neveltek. De a végén arra a következtetésre jutottam, hogy kizárt dolog, hogy ezt a Jóisten elvárja tőlem.
2023. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Valami hülye azt a könyvet itt ajánlotta, és eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Kérdezni, nem lehet itt avval a könyvvel kapcsolatban, pedig konolyan érdekelne az, nálam miért okoz impotencitát, és Amerikában meg még iskolák isvannak, ahol ezt tanítják?
2023. szept. 14. 17:14
 18/20 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azt a könyvet. Az is lehet, hogy félreértetted és úgy kell csinálni, hogy elhúzod órákig és mindig leállsz a magömlés előtt, de a végén mindenképpen magömlésnek kell lennie.
2023. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#15, 17

Ezeket az "infókat" valahogy kihagytad a kérdésedből...

2023. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Jégszív ***** válasza:

Jól van ám! 🤣

Ehhez még csak olvasd hozzá Tóth Tihamér püspök idevágó írásait, és kiugorhatsz a földszinti ablakon.

Ekkora BAROMSÁGOKAT...

2023. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!