Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves férfi vagyok , csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves férfi vagyok , csak alkalmi kapcsolatokat keresek , hogyan találhatnék , esetleg ki milyen módszert alkalmaz?

Figyelt kérdés
Ki milyen módszert használ , hogy megfektessen egy csajt az első adandó alkalomnal?

2023. szept. 11. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha magadtól nem megy akkor dolgozz magadon
2023. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Gokdengate

Smpixie

Adultpixie

2023. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
szerintem ez csak azoknak megy akik nagyon jól néznek ki és mellette megnyerő dumájuk is van kb ha a férfiak 1-2% ilyen, a többi férfinak életében max néhány alkalmi kaland jön össze, a legtöbb férfi csak kapcsolatban kap szexet
2023. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

A #3-asnál a pont! Az alkalmi a legnehezebb műfaj, gyorsan és "hatékonyan" kell szimpátiát, bizalmat, vonzódást, vágyat ébresztened a másikban. Profi kategória. Ha a normál csajozás nem megy, akkor ez sem fog.

#2-es igen ezek netes partnerkeresők, de aki élőben nem tud csajozni az bizony a neten is csak kapufákat fog rúgni.

2023. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is így gondoltam kb. 25 éves koromig. Soha nem is lett senkim. Azután 26 évesen taktikát váltottam. Ha most nem nősülök meg, akkor örökre úgy maradok. Akkor lesz szex is, különben a prostikon kívül soha senkivel nem lesz. Megbántam? Nem, soha. Azóta ő az egyetlen nő az életemben, akinek mindent köszönhetek. Gyerekeink vanak, unokák.
2023. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Fizess érte, hivatásosoknak.
2023. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A legkönnyebb ha fizetsz egy csajnak. De ha belegondolsz tegyük fel lemész egy buliba. Kifizeted a belépőt, odajutàs/hazajutàs, ruha, italok amiket veszel a csajnak, + az energia amit beleadsz leszolitàs vonzalom keltés stb ugyanott vagy. És ugye benne van hogy az egész megy a levesbe. A prostinàl a szex garantált, az kérdés h mennyire lesz meg az összhang de dugsz legalább.
2023. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
közbevágnék. (nem azért mert csak a szex érdekli) azért a szexre megy mer másra nem alkalmas manapság a nők 99% és az 1% vagy elbújik vagy kapcsolatban van :) igen.. folytasd.
2023. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
8. Ez hülyeség, pont hogy a férfiak nagy része nem alkalmas kapcsolatra. Mondom ezt férfiként.
2023. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Senior Séf ***** válasza:
73%
Nekem nemigen kellett "módszer". A zenész mivoltom elég volt hozzá. A probléma ott kezdődött, amikor belépett az életembe a nagy Ő, és én nem tudtam MEGTARTANI. Mert azt nem tanítják meg az alkalmi liezonok.
2023. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!