Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves férfi vagyok , csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves férfi vagyok , csak alkalmi kapcsolatokat keresek , hogyan találhatnék , esetleg ki milyen módszert alkalmaz?

Figyelt kérdés
Ki milyen módszert használ , hogy megfektessen egy csajt az első adandó alkalomnal?

2023. szept. 11. 12:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
74%
Furcsa válaszokat adtatok, én pont hogy azt tapasztaltam, hogy épp a párkapcsolat a nehezebb. Nekem 20 és 25 között volt egy csomó egy alkalmasom és igazából ez nem olyan jó, mint ahogy hangzik. De ha a módszer érdekel, csak beszélni kell, udvariasnak lenni és ha olyan helyen iszogadsz a lánnyal vagy egy baráti körrel ahol megtetszik valaki csak megmondod neki miután érzed hogy többször mosolygott rád,esetleg meg megérintette pl a kezed mondhatod neki amikor pl mondja hogy elfáradt, hogy ha szeretne alhat nálad ott laksz a közelben, de egy pillanatig sem kell erőltetni nagyon csak légy úriember, azt igazából azok a nők is szeretik, akik azt mondják, hogy ez mellékes. Ha aznap nem is válna be és inkább hazamenne kísérd haza és kérdel a számát és így lesz esélyed legközelebbre. 27F
2023. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Bármilyen jól néznél ki, bérmennyire jó dumád lenne, ha nem működne a kémia, akkor semmilyen módon nem tudod "lekönyörögni" egy nőről a bugyiját.

Mondom ezt neked úgy, hogy jóképű, jó testű, jó dumájú, tanult, művelt, és intelligens srác vagyok, és mindkét nem futkos utánam.

Aztán ha a szex már szóba jöhetne, hiábavalóak mindezek, ha az azonnali szexre már nem hajlandó velem, de mint társaság jó vagyok dumálni.

Tízből a kétharmaduk elutasít, de nekem egész jó aránynak számít a maradék is... ;)

2023. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szextárskereső.De készülj,hogy óriási a konkurrencia.A férfi versenyzik,nő válogat.

Ha nem vagy alfa,szuper dumával,viccességgel,egyéniséggel,stb.akkor csak a lepattanó kövérke 40-50-es korosztály asszonyok maradnak.

De kivételek itt is lehetnek persze,csak az ritka.


De miért fontos,hogy az első talin megfektesd?Ok,van ilyen is,nekem is volt több is,de mégtöbb olyan,akivel azért leveleztünk,beszéltünk előtte.


Szóval miért fontos,hogy azonnal dugj,miért nem akarsz kicsivel több energiát befektetni?


5 év tapasztalatom van ezügyben🙂 44F

2023. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!