Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetne lányt találni ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne lányt találni ilyen kapcsolatra, vagy érdemes inkább megpróbálni változtatnom? 22/F

Figyelt kérdés

Sajnos amióta megcsaltak, azóta izgatni kezdett engem a cuckold egy formája és úgy érzem olyan kapcsolat lenne nekem a legjobb, ahol a lány lefekszik mással is néha rajtam kívül. Persze nem kell előttem csinálnia, egyfajta félig nyitott kapcsolatra gondolok, ahol neki szabad mással szexelnie, nekem meg nem. Elképesztően felizgatna ez a felállás és nagyon kielégítő is lenne számomra.


Viszont sajnos tudom hogy nem a legegészségesebb dolog ez, hisz bennem is egy trauma miatt alakult ki. Szóval nem tudom van e olyan lány aki ilyesmiben benne lenne, vagy inkább azon kellene dolgoznom hogy ezt helyre tegyem magamban


2023. szept. 11. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Jól mondod, dolgozz azon, hogy ez olyan erőt adjon neked, hogy méginkább arra törekedj ezentúl, hogy jól válassz. Hihetetlen nehéz lehet, ez biztos, de szerintem soha nem tudnál teljes életet élni úgy, ha ezt nem engednéd el magadban, és nem dolgoznád fel. Fogsz találni egy olyan lányt, aki hűségesebb lesz hozzád mint azt te valaha is gondolnád. Odáig már eljutottál, hogy tudd, hogy változtatni kéne. Ez is nagy szó, innen csakis előre vezet az utad, dolgozz még ezen, legyél magaddal teljesen megelégedve, tedd rendbe az önértékelésed.
2023. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is magadon dolgozz inkább, mert könnyen beleléphetsz ugyanabba a folyóba...
2023. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Voltam ilyenbe
2023. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánts magad ilyenekkel. Nekem nőként is voltak hasonló gondolataim a megcsalások után. De én pszichológushoz mentem. Neked is ezt ajánlanàm, mielőtt tovább traumatizálod magad
2023. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne??? Ezt hívják nyitott kapcsolatnak, ahol az egyik fél úgy dönt ő csak egy partnerrel van. A swingerek, privát partik tele vannak ilyen párokkal (is). Ettől az emberek többsége még monogám kapcsolatot szeretne, de sokan vagyunk akik imádják a többeseket, vagy a cuckoldot is.
2023. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!