Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mitől alakulhatott ki nálam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakulhatott ki nálam a mazochizmus, ha a szüleim soha nem vertek el, de még csak egy pofont sem adtak. Végtelenül türelmesek voltak velem és szerettek. Ez változtatható állapot? Érdemes vele pszichiáterhez fordulnom? 18.5f

Figyelt kérdés

Én egy olyan fiatal, de 18. életévét már elhagyott dfiúcska vagyok, aki élvezi ha idősebb nők vagy férfiak a történelem során, gyermekek testui fenyítésére használatos eszközökkel szigoruan elfenekelik. Szeretek egy kisebb gyerek vagy fiatalka diák bőrébe bújni, szerepjátékot űzni, ahol valamiért el kell verniük, rosszjegyet kaptam az iskolában kapok 2 pofont és sarokba állítanak, majd nadrágszíjal elvernek. Amikor ez megtörténik, kettős érzés zajlik le bennem. Nagyon fáj a popsimon a nadrágszíj, de közben pedig valami bizsergő és furcsa, a nemiszerveimig ható ( inkább mintha belóülről feszítene) érzést élek át ami viszont jó érzés nagyon. Ha közben meg is szídnak és eltusdok mélyülni a szerepben akkor pedig teljes az élvezet. Eközben én nem maszturbálok és nem követi aktus sem a dolgot.


Mikor olyan 11-12 éves lehettem, akkor kezdtem el kutakodni az ilyen irányú írások után az interneten. Szerencsére jól beszuélek angolúl így számtalan történetet találtam. Az érdekelt mindig, hogy hogyan, miként és mivel történtek ezek a dolgok. Elötte, míg nem voltam kiskamasz, szintén érdekelt a dolog, rábukkantam pár dologra az interneten, illetve láttam filmekben jeleneteket, amikre nem tudtam miért akkor még de felállt.


Egyszer lebuktam, abnban a korban egyszer megpróbáltam elfenekelni magam egy övvel, amit apámtól szedtem el. Anyukám nyitott rám és nem értette az egészet. Próbálta kérdezni, hogy ezt kitől láttam, vagy valaki csinált e ilyet velem, de megmondtam hogy senkitől és csak úgy csináltam. Utána még apukámmal megbeszélték és egy barátnője beszélt velem, de ennyi volt. elfelejtettük. Ez sokkal kellemetlenebb volt mintha vertek volna.


Szerintetek ezen a dolgon lehet változtatni? érdemes vele szakemberhez fordulni? Pszichiáterhez? Elvégre olyan dolog izgat engem ( nem feltételn CSAK szexuálisan) ami más embert szörnyű gyermekkori traumaként kísér egy életen át. Mit tegyek? Néha nagyon betegnek érzem magam, mint példáúl most is, főleg így ünnepek elött, amikor mások barátnőt visznek haza, de nekm az nincs. Jelenleg egy 50 éves egyedülálló tanárnővel levelezek, akivel már találkoztam is és nagyon szadista beállítottságú, de nagyon szimpatikus is egyben, Budán lakik. Neki nagyon tetszenek amiket írok, viszont most pocsékúl érzem magam, nem is írtam vissza neki. Elötte 2 férfivel volt ilyen kapcsolatom. az első szexelni akart velem pluszban, na vele hamar végeztem, a másik egy idősebb férfi volt, eleinte minden normálisan ment ( normálisan... értsd elfenekelt meg csinálta amit írtam) de késöbb bekapta a péniszemet egyszer és én elrohantam, iszonyat kellemetlen volt. 2 hétig senkivel nem beszélgettem, némasági fogadalmat tettem....


2018. dec. 23. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szexualpszichologus - pszichologus. ezt a kettot ebbe a sorrendbe.
2018. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyi neked ez a jó.

Miért akarsz ezen változtatni?


A csajt pedig becsüld,nem mindenki hajlandó erre.

2018. dec. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!