Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy misszionári...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy misszionáriusban én nagyon szűknek éreztem a csajt, de ő lovagló pózban azt mondta nem érez semmit belőlem és faképnél hagyott?

Figyelt kérdés
Kicsi a péniszem, de nem értem, hogy miért éreztük ennyire különbözőnek a dolgot.
2023. szept. 10. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Kicsi vagy neki, ennyi, nincs mit ezen ragozni. Majd találsz olyat, akinek jó vagy.
2023. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is volt olyan annyira el lazult a hüvelyem h a 18 centit nem éreztem mégse mertem kérdezni hogy bent vagy e.

Aztán mikor mozgás közbe kicsit kentebb jött na akkor éreztem h azta krva

2023. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kicsi vagyok. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg ekkora különbség van a nők számára egyes pózok között meg, hogy, amikor én szűknek éreztem, akkor gondolom ő is többet érzett belőlem.
2023. szept. 10. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a póz nagyon sokat számit. Lovagloban ensem erzek majdnem semmit. Kicsi penisszel a kutya meg a lany hasonfekszik te rajta pozokat hasznaljatok.
2023. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!