Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párod méretéhez hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod méretéhez hozzá kellett szoknod?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szól a kérdés akiknek a szerelmük, férjük méretéhez hozzá kellett szokniuk, mert az átlagnál nagyobbal áldotta meg őket a sors. Nyilván 18 és a feletti méretekre gondolok.

Mennyi időbe telt a dolog? Ma már a nagyobb méret nem okoz gondot nektek?

Akár méretet is írhattok, hogy mihez kellett igazodnotok.



2023. szept. 10. 09:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%
Kisfarkúként elég szar ezeket olvasni :D De azért valahol jó tisztában lenni ezekkel.
2023. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%
#21 Ugyanez az érzés 14,5 centisként :D
2023. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%

Azért annyira nem kell ám elkenődni fiúcskák.

Sok nő van akinél 16-17 cm a maximum, mert pici luka van.

Nem minden nő van elájulva a nagy mérettől. Van akinek kifejezetten fájdalmas.

Tény, hogy az utóbbi időben megnőtt az igény a nagy iránt, de ez nem igaz ám mindenkire.

2023. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%

#21: a férfiak 95%-ának a pénisz mérete 10 és 16,5 cm között van. 19-20 centis farka kb a férfiak 0,5%-ának van. (forrás: Herbenick, 2015)


Nekem egészen pontosan 65 férfival volt dolgom eddigi életem során (a cél a 100 életemben :) ) és egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyinek volt kifejezetten nagy farka, tehát szemre kb 18 cm vagy nagyobb. ja és kb a férfiak 70-80%-a hazudik a pénisz méretéről még a saját partnerének is.

Tehát sok nő aki azt hiszi, hogy 17-18 centis farkat tart otthon, az igazából csak 14-15 cm :D :D

2023. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%
10-es ezt le kellett írnod igaz? nem elég csak letojni az üziket.. mindig ki kell írni hogy nem kérsz priviket nyilvánosba:) nagyképű gróf kisasszony. nekem meg ezt unalmas mindig olvasgatni válasz helyett :D képzeld.
2023. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt összecsiszolódtunk a párommal. Addig még a 18 centis is nagy volt neki, mert az előző pasija nem tudta használni.
2023. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!