Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párod méretéhez hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod méretéhez hozzá kellett szoknod?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szól a kérdés akiknek a szerelmük, férjük méretéhez hozzá kellett szokniuk, mert az átlagnál nagyobbal áldotta meg őket a sors. Nyilván 18 és a feletti méretekre gondolok.

Mennyi időbe telt a dolog? Ma már a nagyobb méret nem okoz gondot nektek?

Akár méretet is írhattok, hogy mihez kellett igazodnotok.



2023. szept. 10. 09:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%

Igen Volt ilyen pasim

3 hónap

2023. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
16%

3as én annál szomorúbb voltam

Mert nem az élvezettől sikítottam hanem a mérhetetlen fájdalomtól

2023. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%
Privát üzenethuszárok, rólam is lekophattok! Kapcsolatban vagyok.
2023. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
4%
Fiú vagyok, és az én párom nagyon szűk nekem. A hossza nem tudom, miért érdekes, csak félig szoktam benyomni. A vastagsága meg, minél többet használom,annál inkább úgy marad, tágul. Egyébként vérpéniszem van, de ha verem is, meg szexelek is utána, sokszor félig úgy marad.
2023. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
6%
10. Hát erre mennek a kis agyatlanok, én is kapok férfi létemre .🙈🙊💩
2023. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
72%
Elég sokáig voltam együtt egy kis méretű pasival, kb az elsők között volt nekem. Aztán következőre sikerült a másik végletet kifognom, hosszú, vastag, a sima Durex óvszer rá sem ment. Az első aktus elég fájdalmas volt, de pár hét után meg lehetett szokni. A punci könnyen alkalmazkodik :)
2023. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Két embernek mindig össze kell kicsit csiszolódnia az ágyban. Ha van érzelmi kötelék akkor több dobása van az illetőnek, ha nincs és már az első is sz.r volt bármiért akkor meg nincs több sansza. Nem a mérettel van sose gond, hanem a "tulajával" aki nem tudja használni.
2023. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%
17# nőként írtad?
2023. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%

A férjemé átlagos, nem kellett hozzászoknom.

A szeretőmé átlagon felüli vastag, az elején picit fájt is, de idővel hozzászoktam😊

2023. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

19.

Kb én is így vagyok, csak nálunk legális a dolog.

A páromé elég kicsi, és néha merevedési problémái is vannak, ezért lett egy házi, un "család barát" férfink.

Neki hatalmas van, ezért egész jól elvagyunk.

2023. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!