Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova tüntek a kategóriából az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tüntek a kategóriából az igazi lányok? (2019-2020 után)

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jól lehetett használni akár szexpartner találására is ezt a kategóriát, 2019 előtt havi szinten alakult egy lány innét.


Mostanra viszont nincsen egy lány sem, akik annak adják ki magukat 9/10 internetről lopott képeket vagy 5+ éves képeket küldözgetnek. Hova tüntek?


Bár meg kell hagyni nők vannak még de a 29-30 év alatti korosztály megszűnt létezni itt.



2023. szept. 10. 07:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nincs már itt egyetlen NŐ se.
2023. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-2 nőt látni havi szinten azért csak nem szeretem azt a korosztályt, így nem igazán érdekel
2023. szept. 10. 07:49
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

25 alatt már úgymond a digitális korszakban nőttel fel a lányok. Tik-tok, insta stb. Az 1 bites kommunikációra szocializálódtak, amely nagyrészt vizuális tartalmakból áll.

Mivel a kommunikáció szöveges formában történik így egyszerűen a többség nem is tudja felfogni, hogy milyen üzenetet próbálnak vele megosztani. Ahhoz, hogy élvezni tud a beszélgetéseket egyszerűen szükséges egyfajta "alapműveltség", amely már a fiatalokban ki sem alakul. Ha egy mai fiatal meglátja ezt a választ, akkor csak kerek szemekkel mered maga elég és azt mormolja, hogy ennyit nem lehet elolvasni. Ha még sikerülne neki, akkor se bírná felfogni a mögötte rejlő tartalmat.

2023. szept. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Ja, hát én mindig meresztem a szemeimet, amikor itt arról irkálnak, hogy mennyi nőt levarrtak innen. Sőt, hogy egyáltalán levarrtak valakit.

3-asnak igaza van. És Magyarország még minősítetten szqr helyzetben is van. Ma a 8. osztályból kikerülők 40 %-a funkcionális analfabéta, azaz tud olvasni, csak nem érti a szöveget, amit olvas.

2023. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Sokan odaát vannak már a felnőtt párkapcsolatokban. 30+osan, megkeseredetten, hogy a sok, előző évtizedes szexpartner kalandok után egyre kevésbé ők kellenek a mostani pasiknak, hanem a fiatalabb korosztály. Vagy csak rossz házasságban ragadva, kiégve. Esetleg a feminista agymosás áldozataként egyedül maradva, mert soha senki nem lehet neki elég jó, ő egy csoda és neki a legjobb is kevés lenne, természetesen neki annál is jobb jár. Esetleg ezek tetszőleges kombinációja. Szóval ott pl vannak nők azt biztosra állítom neked, viszont a legszélsőségesebb femináci tagozat tagjai, erősen kerülendő. Onnan ismerhetőek fel, hogy az összes elhibázott lépésükért, elrontott életükért a férfiak a hibásak. Ahogy minden másért is :)
2023. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
A kommunikációdból lerí, hogy egy idióta vagy. Gondolom már nem annyira vevők erre a nők:)
2023. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Én 17 éves korom óta itt vagyok kisebb nagyobb megszakítással


29N

2023. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanazért nem hemzsegnek gyakorin a huszonévesek, amiért nem tipikus hogy újságot olvasnak, rádiót hallgatnak, vagy TVt néznek. Ez egy tradicionális "bulletin board" típusú fórum, ráadásul exkluzívan magyar nyelven. Ez sajnos ilyen. Egy média felület természetes életciklusában benne van hogy egy idő után "kimegy a divatból" és a hallgatósága "elöregszik".


Ps. Tehát nincsennek itt lányok mert nem találsz szexpartnert? Nice logic dude :D.

2023. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

24 vagyok

Én meg normális pasit nem találok itt viszont redditen igen :D

Szinte minden fiatalabb át ment oda :)

Kicsit más hogy kell használni de jobb mint a gyk.

2023. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jah redditet ismerem már 7+ éve de eddig magyar részét teljesen figyelmen kivül hagytam.

Utoljára amikor néztem a magyar részt akkor elképesztöen szélső balos nagyon liberális emberek használták 2016-2018, csak a politika ment


Sajnos ezek szerint akkor az a külföldi oldal megölte a magyart, bár igaz ott tényleg rendkivül tanult embereket láttam, itt meg inkább a proli réteg van

2023. szept. 10. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!