Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a csaj még ducinak számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj még ducinak számít vagy már kövér?

Figyelt kérdés

A csaj azt mondta hogy 170 cm és 85 kg. Az arcán nem látszik. Teljes test képet meg félek kérni.

Azt mondta nagy a melle és arányosan oszlik el rajta. Szerintetek?


2023. szept. 6. 08:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Orvosilag erősen túlsúlyos, 86,7 kg-tól lenne enyhén elhízott.
2023. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
7es de akkor sem 40-50kilosnak kell lennie
2023. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Fontos ám, hogy a cici mekkora...
2023. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem átlagos testalkat az adatok alapján. Nyílván nem mindenkinek ugyanolyan a teste, de szerintem semmi szégyelnivalója.


Mondjuk én szeretem is a teltebb alkatú lányokat, meg imádom a nagyobb mellméretet. Szóval vedd, ahogy gondolod a hozzászólásomat. Nyílván az is egyéni preferencia lesz, hogy neked mennyi fér bele, mennyi nem.


Ettől független nem pattintanék le egy lányt, csak mert a BMI-je ilyen, vagy olyan.


Találkozzatok élőben, ha van rá lehetőség, akkor fel tudod mérni, hogy hogyan is néz ki, mennyire ferdített, mert az is előfordul randiappon / online. Meg úgy egyáltalán, hogy van-e köztetek kémia.


A chat és az élő interakció sokszor ég és föld távolságban áll egymástól.

2023. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

Én is 170cm és 83kg vagyok.

Teltnek telt vagyok de egyáltalán nem kövér. A hasam lapos, a fenekem nagy és formás, nem mindegy hogy a 83kg full zsírból épül ki, vagy van rajta bőven izom is.

Aki nem hiszi, hogy 85kgsen van aki nem kövér szívesen küldök képet.

Egyébként a barátnőm velem egy magas, 76kg és sokkal ducibb, nem hitte el hogy én mennyi vagyok. Csontozat függő is

2023. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok. 1.78 cm , 75 kiló.hatalmasak a melleim és mégis telt vagyok !!!! Majdnem kövér!!!! Ő alacsonyabb nálam és többet is nyom úgyhogy nekem ne mondja már senki hogy nem kövér . Nekem 80H mellem van és mégis vastag a combom , a hasam is nagy , stb .... Az embernek nem lehet 40 kiló a melle mert akkor " arányosan " oszlana el ,amúgy meg természetesen oszlik el az a 80 kiló úgyhogy igen , kövér ! Le lehet pontozni nyugodtan . Tudom hogy fáj az igazság. Privatra nem válaszolok. Férjnél vagyok
2023. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%

Átlagos testalkatnak tűnik. Én szintén 170 cm vagyok, közepes méretnek mondanám a mellem és én 70 kilósan vékony vagyok. Volt, hogy 2 tanárom meg is kérdezte, hogy van-e valami bajom, mert nagyon sovány lettem:D

85 kilósan az arcom nem volt duci/kerek, a testem meg tök átlagos, max picis husis. Szerintem mindenkinél máshogy néz ki egy adott súly. Számít, hogy mennyi izom van rajta, mert ha van, akkor feszesebb lesz és nem szétfolyós duci csaj. Szóval szerintem ha szimpatikus a lány (és nem csak a vékony pálcika csajokra gerjedsz), akkor hívd el találkozni:) Egyébként se minden a külső. Nehogy már pár kg-on agyalj, ha amúgy egy aranyos, kedves, értelmes csaj:)

2023. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

16 válaszoló

Te akkor pont beleesel a skinny fat emberek közé.

2023. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#15 16

Két milyen ellentmondó vélemény.

De amúgy a csontozat tényleg sokat számít.

Nekem a ló túloldaláról van erre példám, ugyanis volt egy barátnőm aki 174 centivel 45 kg volt, és ennek ellenére elég komoly feneke volt. Persze a lába és a karja iszonyú vékony volt

2023. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a testzsír %-a.

A tobbi csak duma.

2023. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!