Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran fordul elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran fordul elő veled, hogy valakivel erős köztetek a kémia?

Figyelt kérdés

Tudjátok ez az izzik a levegő érzés.

Ez milyen gyakran fordul elő emberekkel, anélkül hogy amúgy bármi is történne köztük?

Tehát nem partnerek, csak ismerősök.


2023. szept. 4. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor
2023. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Részemről majdnem mindennapos valaki felé, kölcsönösen sajnos ritkán. 3 évente egyszer talán.
2023. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Velem nagyon ritkán.

Nyilván ebben az is közrejátszik, hogy 15 éves korom óta fél év kihagyással mindig volt párom, így kerülöm a szituációkat ahol ez felszínre törhet.


Eddig 3 ilyen ember volt az életemben (aki nem volt a párom).


33/N

2023. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ronda vagyok, szóval soha xd
2023. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van h évekig nincs


Van h a kisugárzás annyira vidám felszabadult hogy van egy csomó. Most nyár is ilyen volt, előtte években azt hittem temethetem magam

2023. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, de akkor " borzalmas", olyan erős... ráadásul a legrosszabbkor szokott előfordulni.
2023. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor nem is nagyon tudtam erről, nem is hittem benne. De mindkettőnknek megvan az a feromon illata, frissen fürödve is, amit izgalmi állapptban árasztunk, és a másik tőle bezsong. Valahogy érezzük egymást. Nem vagyunk az a number one kinézetre egymásnak, de az első ölelés után valahogy mégiscsak összeragadunk. Érezzük a másik illatát, a reszketését, azt, ahogyan ölel, olyan érzés van benne, nem sima baráti ölelés, hanem valami több, amitől beizgulok.
2023. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Az igazán erős kémia nagyon-nagyon ritkán. Ettől ha még kiéhezett vagy akkor kb. minden 2. nőt megdugnád 😂
2023. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn, 1* volt tutira ilyen.
2023. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Párszor volt ilyen, az egyetemi éveimet végigszenvedtem egy ilyen csaj miatt. Egymásra voltunk kattanva, de mégis csak szórakozott velem végig, mai napig nem értem miért. Friend zoneba rakott pedig a kémia tökéletes volt. Nem is tudtam másra nézni, ha a közelemben volt.

Volt suliban is egy ilyen osztálytársam. És a jelenlegi barátnőmmel is ilyen jó volt a kémia az első hónapokban. De sajnos kialudt már ez a láng, talán az összeköltözés miatt. Szeretjük egymást, de a nagy szenvedély már odalett. Furcsa.

Apró adalék: az egyetemről azzal a csajjal szinte családi barátok maradtunk, múltkor is nekem panaszkodott, hogy mi nem jó a kapcsolatában a jelenlegi pasijával, pár pohár bor után meg arról is mesélt, hogy az ágyban mi nem működik jól nekik. Jött hogy az ereimet felvágjam, egész életemben szivat ez a csaj :))

2023. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!