Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfit azért utasít el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit azért utasít el minden nő, mert a szüleivel él 35 évesen, költözés után rögtön fel tudna szedni valakit?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 16:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9 ezt mondjuk már nem szokták megkérdezni.. automatikus gondolat az első. tudod elfogadó előítéletmentes világban élünk.


Mivan ha saját házam van és beleköltöztettem a szüleimet hogy ne hiányozzanak?

2023. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#10 vannak életterek a lakótelepi garzonon túl is..
2023. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Legtöbb ismerősöm úgy gondolja, hogy pont emiatt nem tudok felszedni senkit. Normálisabb esetben már akarva akaratlanul is felszedhetett volna egy nő.
2023. szept. 4. 22:47
 14/18 anonim ***** válasza:
Ok, most hagyjuk, hogy 35 évesen nincs nőd, mindegy, miért. 20 évesen volt?
2023. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Haverom ezért vett ki albit évekkel ezelőtt. Azóta sincs senkije😂😂😂😂😂

Én otthon. Csajom is van és több szeretőm is! Na ezt kapd ki!

2023. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Te vagy az Balázs?😃
2023. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem Balázs vagyok, de engem biztosan ez a tény kasztrál az összes nő szemében. Remélem ha elköltözök, rögtön horogra akad valaki
2023. szept. 25. 22:34
 18/18 anonim ***** válasza:

Valszeg nem csak ez van a dologban, de az biztos, hogy ha 35 évesen a szüleidnél élsz és nem legalább egy albérletben, akkor nem jól indítod a csajozást.


Ezen felül nem ismerlek és mást sem láttam aki ilyen sokáig maradt a szüleivel, de akik sokáig maradtak otthon, azok rendszeresen küzdenek azzal, hogy kevesebb a privát tér, a szülők sok triviális dolgot megoldanak helyettük (nem mos, főz, takarít magára... stb) és kevesebb az önállóságuk, jobban függnek másoktól, kevesebb az önbizalmuk.


Nem tudom mennyire kell tökösödnöd, de még költözés előtt is elkezdhetsz aktívabb lenni ilyen dolgokban, szervezetebb és igényesebb lenni magad felé. Meghozza az önbizalmad is, főleg még ha a napirendedbe bezsúfolsz egy kis testmozgást is.


Ha igényes, magabiztos és kiemelkedő alfahím vagy persze ignorálhatod mindezt, de... őszintén... abból kiindulva, hogy 35 évesen nincs nő a kanyarban sem én a másik oldalra pakolnám a zsetont, ha fogadni kellene.

2023. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!