Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek bejön enyhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejön enyhe lábszag jóképű férfiakon?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy sok napos fürdés kihagyás után, hanem hanem ami csak egy nap alatt alakul ki, és esetleg az alap lábszag a férfiakon..


Csajok nektek ez bejön vagy nem, esetleg semleges ez a doloh?..



#férfi #lábszag #enyhe #test szagok
2023. aug. 31. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem bejön a férfi enyhe lábszaga.
Nem , nekem nem jön be a férfi enyhe lábszaga..
15 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Troll és egyéb ilyen megjegyzéseket mellőzni. köszönöm..
2023. aug. 31. 16:32
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
normalis vagy? erre lehet barmit irni trollkodason kivul?
2023. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nőn bejönne, de hát én "beteg" pasi vagyok...
2023. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem semleges "doloh" hanem kifejezetten taszító az ápolatlanság, az izzad, büdös szag.
2023. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
4# Talán inkább "Dolog" szót akarta úgy írni a kérdező.
2023. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Pedig tudományos tény, hogy sok nőt beindít a ffi izzadságszag, nem kamu,keress rá neten ha nem hiszed!

Volt már itt olyan nő,aki bevallotta, hogy a jó izzadszagú fasz nagyon izgató neki.

2023. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

#6: De most nem az izzadságróp van szó, hanem a lábszagról lol

Az izzadtás nekem is bejön,a fsz szag is, a lábszag viszont büdös és max elviselem

2023. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

#7 ne akard már rangsorólni a bűzt, a bűztől 😄. A testszag és a fsz szag is gyakran undorító,ha naponta tisztálkodik is vki,de ugyan ez van a lábszaggal is.

De viszont van amikor nem undorító egyik sem, mivel vannak eltérések szagok között,ezèrt lehet izgató itt-ott.

Tény, hogy pasiknak bejön a saját vagy a csajuk lábszaga,de mint írtam nem minden esetben! Van amikor undi,de van amikor a saját zokniszagomtól durván felizgulok,ez gyakori pasiknál,nők inkább a testszag jön be,de férfiaknak is bejöhet a nő testszaga.

2023. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
8# Amikor megszagolod a zoknidat, férfiként feltudsz izgulni, merevedésed lesz a szagától? akkor gondolom erős szaga van a zoknidnak.. olvastam róla hogy egyes férfiak tényleg felizgulnak a saját zokni szagától.. akkor tényleg igaz.
2023. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

#9 igen nagyon fel tud izgatni,feláll tőle ha alaposan megszaglászom,de csak akkor ha bejön,mint írtam van amikor undi.

Van gyakran amikor a lábszag sajtszagú,mert ugyanaz a baktérium okozza,mint ami a sajtot érleli.

Vannak nők,akik úgy kedveznek a szagfètises párjuknak, hogy hazaérve megszagoltsssa a zokniját,harisnyáját.

Vannak akik megveszik mások szagos holmiját.

De kamaszok pl suliba titokban a nekik vonzó lányok cipőjét szokták megszagolni,vagy ahol még tudja szerezni.

Én pl kiszedtem állt.suliba a nekem tetsző lány váltócipőjét a zárható szekrényéből és jól megszagláztam 😉

2023. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!