Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha valakinek lábszaga van? kinek mennyire, erőségű szaga van a lábának?

Figyelt kérdés
Mennyire izzadós-erőségű szokott vagy volt lábszag nálatok? mennyire gáz ha szaga lesz? vannak akiknek ez bejön a "lábszagfétis" szagolgatni, stb, de ha lehet ez most ne játsszon...

2022. dec. 21. 14:17
A kérdező szavazást indított:
Enyhe lábszagom van.
Erős lábszagom van.
Nincsen szaga a lábamnak
41 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén van
2022. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán van, de annak oka van, nagy általánosságban nincs.
2022. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős lábszagom van és nagyon izzadok. Többet tisztálkodom és több parfümöt használok.
2022. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Gyerekek, látom jó sokan vagy hazudnak, vagy szégyenlik az igazságot, vagy soha az életben nem szagolták a lábukat... MINDEN egészséges lábnak ha megizzad, van szaga egy idő után. Feromonos és egyedien jellegzetes.
2022. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki egy teljes napon át zárt cipőben van meleg helyen, tuti labszaga lesz, persze egyéntől függően különböző. Nekem az vált be, hogy naponta zuhanyzok, csak pamutzoknit hordok, így általában nincs érezhető szaga. Mondjuk nem szoktam 1 centirol szagolgatni, de még soha nem tett rá barátnőm megjegyzést.
2022. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
#6 ". MINDEN egészséges lábnak ....Feromonos " Te tényleg szagolgatod a saját lábadat és a saját feromonjaidtol beindulsz? (Különben honnan veszed ezt az összefüggést? ami nincs?)
2022. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Csajomnak van lábszaga főleg nyáron harisnyában és IMÁDOM !!!!

Szóval ezzel sosem fog engem kikergetni a világból csak felizgatni.

2022. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7# És? milyen szaga van a csajod lábának? erős szagú? van hogy feláll a f.rkad a szagra?
2022. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

8-as


Természetesen erős illata van és igen nagyon betudok rá keményedni annyira felizgat a lábnak a feromon illata ... (évek óta)


Szerencsére már a második randin az ölembe nyomta a harisnyás lábait és innentől kezdve az övé voltam ...

2022. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Valódi bőr cipő, valódi pamut zokni, minimum 2 naponta lábmosás és láss csodát: nem lesz büdös a lábad.
2022. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!