Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Valakinél hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valakinél hasonló reggeli merevedésnél?

Figyelt kérdés

Merevedésre ébredek, a gatyám fogja fel, viszont ahogy oldalt vagy hason fekszem felfelé és a hasam felé nyomja/ töri a makk részem, kellemetlen de nem fáj annyira, hogy felébrednék rá. Viszont kb. pár hónapja figyeltem meg, hogy mióta ez van a péniszem felfelé magam felé görbül a makk résznél.


Mi lehet ezzel a baj? Hogy eddig nem görbült, most meg igen (mondjuk így ez válasz hogy lehet az alakján változtatni akár), meg hát nem is annyira funkcionális így szex közben.


Valaki volt/van hasonló helyzetben? Tanácsok mit tegyek?



2022. aug. 19. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.

Hiába reggel, hajnalban vagy este kelek fel dolgozni, de mindig áll.


Addig verem meg spriccelek amíg le nem lankad.

2022. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló probléma, bár én betudom annak, hogy nincs barátnőm.

Emiatt a reggeli kényelmetlenség miatt én nem is tudok tinikorom óta hason feküdni. Vagy oldalfekvésben alszom, vagy háton. :D

2022. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem rossz az, ha a hasad felé görbül, jó formája lehet úgy. 😊
2022. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen napi 4 vertem ki mert mindig állt , a buszon, az edzésen, az iskolában szinte mindig. Kellemetlenül éreztem magam miatta, volt hogy a lányok is észrevették a suliba és rém kínos volt. Amikor barátnőm lett és napi szinten szexeltünk utána már nem volt gond, szóval vagy maszturbálj vagy próbálj találni egy belevaló csajt aki imád szexelni és kellően lefáraszt!!!!
2022. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden férfinek a hasa felé görbül a pénisze makkja,amikor keményen vigyázzba vágja magát!
2023. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!