Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki lábszag, láb, illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lábszag, láb, illetve harisnya fétis, az bűnnek számít? Miért piszkáljàk őket!

Figyelt kérdés
Azokat szeretném kérdezni, aki lábfétis, harisnya, szag és hasonló fétisek miért számít bűnnek ezen az oldalon, szoktam olvasni a kérdések és majdnem mindenap mennek a csesztetések, piszkálások hogy " Taka..od már innen, meg f..szom kivan már ezekkel a kérdésekkel" szavakkal, miért baj ha valaki ezeket szereti, lényegében ezek a fétisek bűnnek számítanak az oldalon?

2022. szept. 13. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert vannak akik naponta négyszer feltesznek ugyan ilyen jellegű kérdést és már pont annyira unalmas és idegesítő, mint az incel kérdések.


Mindenkinek megvan a maga perverziója, de nem kell erőltetni és a másik pofájába tolni. ( nekem is vannak betegseg vàgyaim)

2022. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan nagyon primitíven adják elő magukat. (Egy lábfétishes fickó.)
2022. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne bűn ?

Nem ártasz senkinek vele

Max agyára mész annak akit ez hidegen hagy

2022. szept. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Részben a fentiek miatt, részben szerintem sokan le vannak ragadva ott, hogy "Fúj", meg "Ez xar", és csak az orálisan análisan s*ggből egyből szájba verziókat istenítik, míg ha 1* kipróbálnák, akkor nem bizti, hogy nem tetszene nekik.
2022. szept. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gabor49 ***** válasza:
100%
abszolut nem baj de csatlakozom az 1 valaszolohoz naponta teszik fel ugyanazt a kerdest
2022. szept. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljatok az ecetes-lábszagra gerjedőre. Szerintem már mindenki melegebb éghajlatra kívánta az illetőt, nem a fétise miatt hanem mert már a csapból is ez folyt.
2022. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 fal közt találsz bármilyen abberációra partnert, és megtartjátok magatoknak, akkor nincs ezzel semmi gond.

Ha állandóan témázol róla, az bem bűn, hanem gáz.

2022. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Tök jó, hogy két próbálkozásból se sikerült nyelvtanilag helyesen leírni a mondatot.😃
2022. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!