Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tökéletes pénisz arányai??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tökéletes pénisz arányai??

Figyelt kérdés

Már vagy nyolc éve olvastam egy cikket a Men's Health magazinban, ami most megint előkerült, ahol nők, nőgyógyászok, urológusok, plasztikaisebészek és szex segédeszközöket gyártók tapasztalatai, véleményei alapján az jött ki hogy a tökéletes pénisz arányai az alábbiak szerint alakul:

Hossz:17,8 cm

Körméret:15 cm

Szélesség("átmérő"):5,2 cm


Nos lányok, nők, asszonyok szerintetek mennyire valósak, valóban ideálisak ezek az arányok??



2023. aug. 30. 09:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Jó de ez itt a gyk. Itt a tökéletes 20+ centi de ha lehet inkább 22+, átmérő meg 6+. Ez alatt mikorpénisz minden. De ez nem is gond, mert amúgy itt mindenkinek ekkora is van. 😆
2023. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát... igen :D ugyanebben a cikkben van, hogy a férfi társadalom kb 5% rendelkezik 19 cm hosszabb szerszámmal ami mondjuk 4 millió emberre nézve is 2 000 00 tehát ritka de ebből a 200000 100000 gyakorizik :)
2023. aug. 30. 10:08
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

Ezek szerint én közel vagyok az ideálishoz ☺️🤗

Az biztos, hogy sosem volt rá panasz.

2023. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Normál esetben a péniszre rá van nőve egy férfi is. És a férfi teszi ideálissá a péniszt, nem a méretek.
2023. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Nézd meg a Dávid szombrot, hogy milyen az ideális arány.


Egyébként meg ha lenne akármiből tökéletes, akkor nem lenne annyi szabású ruha, annyi formájú gépkocsi, meg egyáltalán bármi, hanen mindenből "A" tökéletes lenne csak.

2023. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Kólás doboz atyaIsten!

Kinek kell 5,2cm vastag farok? Most komolyan van akinek az a jó?


Mondjuk picit irigység is van bennem mert enyém hosszú de nem túl vastag

2023. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

nők, nőgyógyászok, urológusok, plasztikaisebészek és szex segédeszközöket gyártók tapasztalatai, véleményei alapján :)


Hahaha!!!!

2023. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

"valóban ideálisak ezek az arányok??"


Nekem hosszra 12-13 cm az ideális, átmérőre 3,5-3,8 cm.


4,5 feletti átmérőtől kizáró ok, de már az is nagyon határeset.


Nem mondanám ideálisnak az méretet, amivel számomra kizárt lenne a szex.


Nekem viszont egy 250 ml-es energiaitalos doboz vastagságú pénisznek a puszta gondolatától hermetikus lezár a hüvelyem.


De ettől még más nőnek lehet ez a tökéletes méret. Én sem értem a logikát abban, hogy ideális méretet próbáljon bárki meghatározni, mikor a nők között is épp olyan nagy eltérések vannak intim anatómia tekintetében, mint a férfiak között.


Ez kb. olyan logikus számomra, mintha brit kutatók a férfiak számára tökéletes ingméretet és cipőméretet kívánnák meghatározni nők, háziorvosok, ortopéd sebészek, varrodák és cipészek megkérdezésével.

2023. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Alapszabály: a tökéletes pénisz a tökéletes Férfihez tartozik.
2023. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#4,10 Sajnos a való életben ez nem mindig van így. Van egy-két ismerősöm akik kiváló intellektuális képeségekkel rendelkeznek, jó egzisztenciával és még jó kiállásúak is de férfiaságukat fukar kézzel mérte a természet... A szex nem minden de ha nem jó akkor tönkre tesz mindent.


#6 A kólás doboznak a kerülete van vagy 17 cm, én 15 cm kerülethez írtam az 5,2cm széleséget, a pénisz nem szabályos henger enyhén lapított.


#7 hát a hiúsági-ipar haszonélvezői :)


#9 a cikk szerint tökéletes nagyjából a nők 60-75%-nak. Nyilván van akinek már nagy meg akinek még ez is kicsi szerintem ebből van kevesebb.

2023. aug. 30. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!