Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Hogyan reagáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hogyan reagáltok mikor a párotok 69-es póz közben el-el kalandozik a nyelvével a feneketek irányába? Finoman körbenyalja, majd kicsit bedugja a nyelvét.

Figyelt kérdés

2023. aug. 29. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretem, nem izgat, inkább elhúzódok nem engedem.
Engedem, de nem izgat.
Meg nem csókolnám utána.
Szeretem, mert nagyon betud indítani.
Úristen, imádom érte, és viszonzom is.
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Tejszínhabot is tesz rá.
2023. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Rányomnék a nyelvére egy kis csokit.
2023. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Az én csajom feljebb is emeli a csípőjét jelezvén, hogy egy kicsit érintsem neki ott a nyelvemmel, persze ez mindig fürdés után. Annyira "szép" neki ott mintha nem is használná nagyobb dolgokra. Ez nem tudom mitől függ mert egyénenként változó de úgy tűnik jó lapot húztam.
2023. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szerettem a bnom feneket nyalni
2023. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!