Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, az ismerkedés melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, az ismerkedés melyik szakaszában "optimális" elkezdeni megbeszélni a szexuális igényeket, fetisheket? Ilyen téma után ha őszinte igen kétesélyes lehet a dolog a továbbiakra nézve...

Figyelt kérdés
(valószínű, itt sem lesz világos, hogy kérdés nőkhöz szól hiába írtam oda, de elmagyarázom. Azért így kérdeztem mert mi pasik nyilván ezt jóval hamarabb megbeszélnénk mint a hölgyek így ezért őket kérdezem)

2023. aug. 28. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem amint elég oldott lesz hozzá a beszélgetés hangulata. De ha valami extrémebb fétised van, akkor várj vele többet.
2023. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont az extrém fétissel kéne várni? Hiszen az szokott lenni inkább a kizáró ok, nem az ha valaki pl. nem akar gumizni
2023. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jobb az elején tisztázni.

Amúgy ha sokminden rendben van akkor lehet a sokadik sex környékén felhozni xtrémebb dolgokat. De nem érdemes sokáig húzni-halasztani,mert attol hogy jó veled és a sex is jó nem biztos hogy igent mondok a perverziódra.


Nyilván nem ajtostúl kell rontani a házba(kivéve ha képtelen vagy fétis nélkül sexelni) de az inkább már speciálisan keresős téma.

2023. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Lehetőleg az első szex előtt mondj el minden defekted


Hogy mérlegelni tudjam h ez nekem belefér vagy sem

N

2023. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"defekt"? :( Jó elmondom, hogy mérlegelni tudj egy kávé mellett :) Nyugi csak viccelte, de miért hívod egyből defeknek? Nyilván rossz tapasztalat miatt ha jól sejtem...
2023. aug. 28. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként írom (szóval megspórolok egy privit nektek), az információtartalmát figyeljétek.

Erre nincs általános szabály, illetve van de azt nem időtartamban mérik. Szexről akkor kezdünk el beszélni valakivel ha már megvan az alap bizalom, vonzódás, érdeklődés a másikban irántad hogy akár lehet is "valami". Addig felesleges mert zaklatásnak fogja venni.

A másik fele... tapasztalat, rutin, jó emberismeret. Megfelelő iq-val, eq-val nagyon is jól rá lehet érezni ki az aki nyitott lehet az átlagostól eltérő dolgokra. Akin látod hogy nem az, annál nem kezdesz el semmit kezdeményezni (mert minek).

2023. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6# férfiként pontosan ezt gondolom, teszem is

Nekem van egy két ":extra" igényem/ vágyam is.. itt van pl a női pisilés, pisiszex.

Higgyétek el, olyan nővel is sikerült a megfelelő és jól időzített kommunikációval elérni, sőt "megszerettetni", akiről előtte abszolút nem gondoltam volna.

Szóval mindent a maga idejében és persze kölcsönösen, ugyanis ha megnyílnak ezek a " csatornák" , és van bizalom, akkor bizony a hölgyek is kicsit bátrabban merik felvállalni az ő saját vágyaikat.

2023. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként azt tartom korrektnek, ha még az első szex előtt elmondja valaki, ha vannak nem hagyományos igényei. Viszont azt is hozzátenném, hogy n nem 2 randi után szoktam dugni, szóval ideális esetben mire elértek oda, hogy aktuális legyen a szex, addigra már kedvelitek egymást, valamennyire megismertétek a másikat. Ha egy idegen nyögné be, hogy felcsatolhatóval dugjam meg, szerintem kb lefújnám hirtelen paprika spray-vel:D

Mire a szexhez eljutok, volt 1-2 olyan mély beszélgetés, ami nem az étteremben, mozi után történik, hanem valami nyugis helyen, ahol csak mi vagyunk. Ez lehet egy padon este a parton, lehet az autóban ülve vagy valamelyikünk lakásán stb. A lényeg az, hogy volt már 1-2 pillanat, amikor megnyíltunk egymásnak, elmondtunk olyanokat, amiket másnak nem gyakran. Egy ilyen alkalom során kell felhozni a szexet is.

Én nagyon megbántva/kihasználva/átverve érezném magam, ha mondjuk az első szex után vagy akár többedik alkalom után nyögné be valaki, hogy szeretné, ha megaláznám, megtaposnám stb. Mert tudom, hogy én erre nem lennék képes, szóval 'feleslegesen' feküdtem le valakivel. Aki csak kihasznált, mert nem játszott nyílt lapokkal. Ha sejted, hogy sok nő elutasítaná a fétised, de te eltitkolod és megdugod párszor, az nagyon aljas.

Én mindig felhozom legkésőbb mikor átmegyünk egymáshoz és érzem, hogy egymásnak esnénk, ha nem fognámk vissza magunkat vagy meg van beszélve, hogy majd ott alszom stb. Ilyenkor előtte úgyis dumálunk, iszogatunk vagy vacsizunk. Ilyenkor bedobom a témát és finoman puhatolózva felvezetem, hogy én mikre vágyok.

25N

2023. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
4-es neked milyen DEFEKTED van, hogy szereted, ha tudsz kedved stilusban válaszolnál? Bár kétlem,hogy tudsz e kedves stílusú lenni...
2023. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!