Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg tud maradni a vonzalom ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud maradni a vonzalom ha az hamarabb kialakul mint hogy képet láttatok a másikról és az nem tetszik a képen?

Figyelt kérdés
Járt valaki így? Megmaradt a vonzalom vagy elmúlt a másik nem tetsző külsejét látva? Érzelmi vagy szexuális vonzalom volt?

2023. aug. 26. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom voltam így, hogy egyszerűen annyira nem volt az esetem, hogy totál kiábrándultam.
2023. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
El fog az múlni, mert a kiábrándulás nagyon erősen le tud sulytani.
2023. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem is találkoztál vele, nem ismerted a gesztusait, kisugárzását, esetleg még a hangját sem, persze hogy csak egy illúzió után vonzódsz, akinek maximum az írásbeli kommunikációs stílusát ismered... Szóval természetesen ez el tud múlni, amikor találkozol a valósággal.
2023. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt: a kép, és a valódi találkozás mindent lerombol általában.
2023. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.

Hét hónap levelezés közben küldőtt képekről kiderült hogy 10 éve készültek. A valóság letaglózott, azonnal vége lett.

A másik esetben szerkesztett képet küldözgetett. A randin meg sem ismertem. Azt hittem pofánvágom. Nagyon becsapva éreztem magam mindkét esetben.

2023. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy esély van rá, hogy elillan.

Én legalábbis mikor találkoztam egy olyan emberrel, akivel chaten nagyon sokáig beszéltünk (de tényleg, volt hogy hónapokig és kb mindnet tudott már rólam), élőben olyan volt, mintha idegen lenne. Az agyam tudta, hogy vele beszéltem chaten, de közben mégis egy ismeretlen személynek azonosította, mivel nem tudott a beszélgetésekhez egy személyt kapcsolni. Kicsit egy ilyen ideálhoz rendelte hozzá az informàciókat, és mikor ott álkt előttem az illető, tök idegennek éreztem

Na de a lényeg: sajnos hamar ki tud ábrándulni az ember a másikból, ha nem olyan, mint amit elképzelt. Én ezért nem szeretem sokáig húzni ismerkedéskor a netes csevejt, inkább beszéljünk személyesen minél hamarabb

2023. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez általában így szokott lenni, mert ha nem cseréltek képet akkor mindketten elképzelitek a számotokra legvonzóbb, vagy "elfogadhatóan nem annyira vonzó" képet a másikról.


És ha valaki ronda, akkor az általában nem úgy lesz ronda, hogy az elfogadható. Férfi részéről max. belenyugszik / elfogadja a kinézetét a másiknak és elrejti a csalódását, mert nagyon kevés férfi tud válogatni a nők közül. Nőknél ez nem szokott így lenni, tehát ha rondának találnak egy ilyen helyzetben, a legédesebb szerelem is azonnal elillan. :D


Mindkettőhöz, mindkét pozícióban volt részem.

2023. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Hozzá lehetetlen nem vonzódni

[link]

2023. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tanulj a fentiekből!

1) Mielőbb képcsere! Lehetőleg már a kommunikáció korai fázisában (de még hasznosabb ha már az első levélnél/adatlapon látható vagy).

2) A lehető legjobban hasonlítson a valóságra a felrakott, elküldött kép.


A #3-as leírta az okot. A másikban kialakul egy kép, egy illúzió, ha ez eltér a valóságtól - főleg ha mást sugallsz - az csalódottság érzetet kelt. Abból egy profi sem fogja tudni visszahúzni akármilyen cukimuki is vagy.

Pro tipp: a valóságnál rosszabb kép elküldése... így az első találkozás, pillantás egyből pozitív felütéssel kezdődik amit meglovagolva könnyebben célegyenesig gurítható a story.

2023. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként fordítsd meg a képletet, ismerkedsz egy lánnyal, majd hosszas huzavona után kapsz egy képet és egy 120 kg-s nem túl helyes lány mosolyog a képről vissza rád. Mit gondolnál?

Avagy beszélgetsz egy pasival, tök normális, jófej, vicces stb. majd kapsz egy képet amin egy hiányos fogazatú, kopasz, elhízott fickó van. Benned is összetörne azonnal a varázs.

2023. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!