Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, miért figyeltek fel...

Férfiak, miért figyeltek fel hamarabb egy csillivillis, túl dekorált csajra, mint egy stílusosan egyszerűen öltözködőre?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, jó alkatú, letisztult stílusú. Hordok csinos, nőies cuccokat de a kevesebb több elvét vallom, nem aggatom tele magam színes kiegészítőkkel. Miért van az, hogy ti ezt látjátok mégis nőiesebbnek?

Kort is írjatok lécci.



2014. jún. 12. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy a r_bancokra bukunk.
2014. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Na akkor most keress 2 ilyen nőt nekünk.
2014. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hamarabb felfigyelünk, mert feltűnő, de ettől még nem fog jobban tetszeni. Én speciel rühellem a kiegészítőket.
2014. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Naif_Hazazi ***** válasza:
ez nincs igy, a csilivili libák csak ágyba kellenek,a konyhába az olyan nemvaló vagy éppen családanyának. szóval ök többet vállalnak be, kevésbé konzervativabbak "extrémebb" kérésekre:D
2014. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amúgy te is hamarabb felfigyelsz egy vadiúj AUDI-ra mint mondjuk egy 3-mas golfra
2014. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nyilván azért mert ha egy csaj kihívóan feltűnően öltözködik mindenki jobban felfigyel rá...de ez még nem azt jelent h az a nőiesebb, sőőőt :) nekem a te kevesebb több egyszerű stílusod nekem jobban bejön.. !!
2014. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A te stílusod jobban bejön,de mivel nem vagyok vak így könnyel felfigyelek a feltűnő lányokra!
2014. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és nem jönnek be azok nők akikről te beszélsz. Te bejössz. Na, most mindenki boldog.
2014. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A kérdésben a válasz.
2014. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A feltűnőbb dolgokat előbb észrevesszük, mint a kevésbé feltűnőeket. Ettől még nem jobbak, csak feltűnőbbek, ahogy te is írtad.
2014. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!