Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, miért figyeltek fel...

Férfiak, miért figyeltek fel hamarabb egy csillivillis, túl dekorált csajra, mint egy stílusosan egyszerűen öltözködőre?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, jó alkatú, letisztult stílusú. Hordok csinos, nőies cuccokat de a kevesebb több elvét vallom, nem aggatom tele magam színes kiegészítőkkel. Miért van az, hogy ti ezt látjátok mégis nőiesebbnek?

Kort is írjatok lécci.



2014. jún. 12. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért feltűnőbb.

Te mit veszel észre előbb egy parkolóban? A szürke,stílusosat vagy a neonpinket arany felnikkel?

Ne tegyetsk már fel ilyen hülye kérdéseket.

2014. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%
Kicsi a melled az lehet a baj, a nagy melleket még nagykabátban is észrevesszük. A fedetlen kebleket meg mérettől függetlenül is megnézzük. Illetve ott van még a melltartó nélküli effektus, azt is kiszúrjuk. 32/f
2014. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 PearlDiver ***** válasza:

Egyszerű: feltűnőbbek. Ettől még ugyanaz az eredmény: csekkolom a mellét, esetleg megjegyzem magamban hogy jó vagy nem, és 2 másodperccel később már el is felejtettem.

De ha egy olyan lányt látok, aki szép és még visszafogottan elegáns stílusa is van, ő simán tehet rám mélyebb benyomást is.

22 éves nőként igazán beláthatnád, hogy butaság általánosítani.

2014. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A nők meg a vastag bukszájú pasikra figyelnek oda,nem a csóró munkásra.
2014. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert pasik vizuálisak, ezért hamarabb észreveszik, ha egy nő ki van öltözve, még akkor is, ha a maga nő kevésbé vonzó.
2014. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Épp mentem a villamoson 4 lány volt velem szemben 3 olyan pláza cicca stílusban műköröm agyonsminkelve, egy lány meg finom nőies szoknya ízléses blúzzal hát nem őt szúrtam ki magamnak? :D
2014. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!