Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg tud maradni a vonzalom ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud maradni a vonzalom ha az hamarabb kialakul mint hogy képet láttatok a másikról és az nem tetszik a képen?

Figyelt kérdés
Járt valaki így? Megmaradt a vonzalom vagy elmúlt a másik nem tetsző külsejét látva? Érzelmi vagy szexuális vonzalom volt?

2023. aug. 26. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Beszélgettem több csajjal akikről csak később láttam képet, volt olyan aki képen nem tetszett, de nem offoltam élből, mert 1 kép azért nem minden.


Nekem is azt mondták, hogy a valóságban 1000x jobban nézek ki, mint a képeken, nem vagyok fotogén.

Persze ez nem azt jelenti, hogy 1-2 kép alatt ne tudnád eldönteni a másikról, hogy nagyon nem az eseted.


Nekem pl a duci csajok jönnek be, vékony barátnőm is volt, de volt mit fogni a jó helyeken. Ha látnék egy csontos csajt akinek kilógnak a bordái, na az nagyon taszítana, nem izgatna és lehet élőben nem is működne a szex, hiába főleg a belsőre izgulok fel.


F

2023. aug. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rengetegszer jártam így régebben mikor még egy pasi se állt velem szóba és az én koromban már mindenkinek volt valakije (14-15 évesen ) én meg mindig szerencsétlenkedtem mikor végre szóba állt velem néhány fiú kialakult a vonzalom mert a profilképe tetszett és abba szerettem bele de mikor láttam ...😅 Azonnal próbáltam leépíteni az egészet
2023. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megmaradna-e. Viszont beszéltem egy sráccal, és ő annyira bejött üzenet alapján, hogy konkrétan lesz…..hogy néz ki, akkor is kellene.
2023. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!