Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is feladná a helyemben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is feladná a helyemben az ismerkedést?

Figyelt kérdés
34 vagyok, 13-14 körülivel. Életemben nem voltam még nővel. Nem igazán érzem, hogy ekkorával lenne keresnivalóm. Gáz vagyok?
2023. aug. 26. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Önbizalomhianyos pasi senkinek se kell
2023. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kisfarkú se nagyon...
2023. aug. 26. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg hogy kemény legyen, asszonynak vettem egy G pont vibratort, kb 9 centis ha jól emlékszek. Olyan orgazmusai szoktak lenni tőle, van mikor videoban küldi, amikor hétvégén nem tudunk talizni
2023. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem adnám fel, de ne azzal kezdj hogy kicsi a pöcsöm, és ne szidd magad.

Lány vagyok, és engem nagyon taszít ha valaki kinyögi.

Nem számít mekkora, de legyél már annyira érett hogy nem a pöcsméretedet nyögöd ki első beszélgetések között

2023. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Figy ha a kisebbségi komplexusaiddal nyitsz az régen rossz, pláne hogy ezek szerint magaddal se vagy elégedett és ez további dolgokat szül mentalisan


Először ezeket tedd helyre. Utána ismerkedj

2023. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már ekkora farkú pasival, jó volt, élveztem.

Volt önbizalma, vicces, okos volt.

Előbb láttam a külsejét és a személyiségét mint a farkát...

2023. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én érett vagyok, csak a pöcsöm nem:D
2023. aug. 26. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A méreted átlagos, de az csak akkor derülne ki ha már az ágyban lennél az adott nővel. A komplexusaid, szorongásaid gátolnak abban hogy ez a pillanat bekövetkezzen.
2023. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Más téren elértél valamit az életben? Elképzelnem is nehéz azt, hogy ha férfi nőért nem hajt, akkor bármi másban is egy kicsit is sikeres (tanulás, munka, sport, tudomány, kultúra, politika…)
2023. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
13-14 centi teljesebb átlagos. Nem mondom, hogy önbizalomhiánnyla könnyű ismerkedni, de nagy számok törvénye alapján ha egy tucatnyi nőnél próbálkozol, akkor előbb-utóbb már lesz valami, legalább részeredmények. Ami már önmagában sokat dobhat az egódon. A sültgalamb nem repül a szádba, neked azt osztotta a sors, hogy többet küzdj, mint mások. Változtass környezetet, íratkozz be tanfolyamokra stb.
2023. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!