Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha keresztény hívő valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keresztény hívő valaki akkor bűn maszturbálni?

Figyelt kérdés
Keresztény hívő vagyok és nem tudom, hogy ez esetleg a vallás ellen megy.
2023. aug. 25. 19:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, csináld.
2023. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Valaki idézze már nekem azt a sort a bibliából ami a maszturmálást tiltja, lécci... 😄
2023. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

12. mert neked nehéz lenne kicsit tanulmányozni a Bibliát és levonni a következtetést? Helyetted ne mosakodjunk meg, vagy valami?


Nincs semmi tiltás. A normális kereszténység a szabadságról szól, csak közben te magad érzed, hogy mi az, ami nincs a javadra, és azt nem csinálod. Ilyen egyszerű.

Egyébként a Biblia szellemisége is olyan, hogy ne saját magát szeresse mindenek felett az ember, hanem szeresse embertársait is, mint magát. Tehát ne magának akarjon az ember kedvezni mindenek előtt. Szerintem már ez is eléggé egyértelműen utal arra, hogy ha kizárólag magával van elfoglalva, saját vágya kiélésével az ember, az nem annyira bibliai. Tehát ez, hogy magadra zárod az ajtót, elfelejtesz Istent-embert, és a saját gyönyörödet és élvezetedet keresed kizárólag, ez nem kifejezetten illik bele a képbe. Aki kér annak adj - ez van megírva. Az nincs, hogy saját magadnak adj. (Csak hogy a 12-esnek ne kelljen a Bibliát lapozgatni, hogy megtudja, mi van benne.)

2023. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs tiltás, hol a gond? A te általad vélelmezett szándékon kívül van más is?
2023. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14. ott, hogy eleve nem értesz az egész témához. Pl. az se mindegy, fél napot egész napot tölt maszturbációval a kérdező, vagy néha rövid időt. ezért lenne jobb, ha pl. pszichológusok, szakértők válaszolnának ilyen kérdésekre, nem a semmiből idetévedt mókamikik.
2023. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
#13 A Biblia tele van elavult dogmákkal és sok olyannal is, amiért manapság börtön jár...
2023. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#13

"ne saját magát szeresse mindenek felett az ember, hanem szeresse embertársait is, mint magát."


Akkor ennek fényében szeretnél engem? Szóval kivernéd nekem? Szeretetből.

2023. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Katolikusoknal az

De Reformátusoknál nem

2023. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
A hívő keresztény papok 80% pedofil. Nyilván az sincs tiltva a bibliában, ezért művelik...
2023. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19 "Nyilván az sincs tiltva a bibliában, ezért művelik..."

Téves következtetés.

Tiltja a biblia (ne paráználkodj), de a pap tudja hogy nincs se isten, se pokol se mennyország, ezzel csak a híveket hülyítik.

2023. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!