Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb vagy átlagos méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb vagy átlagos méretű f.szt jobb sz.pni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 08:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagosnál nagyobbat jobb szopni (N)
2023. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem egyszer hallotam, olvastam már nőtől, hogy kényelmetlen egy nagy dáko szopása. Nincs vele semmi baja, de fárasztóan feszül az álkapcsa, mert akkorára kell nyitni a száját, mint a fogorvosnál. Szóval nem tudják igazán élvezettel szopni a nagyot.
2023. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az átlagosat jobb.

A nagyobbnál már fáj az állkapcsom, nem tudom olyan mélyre bevenni. Félek közben, h nem élvezetes, nem tudom jól csinálni :(

2023. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
61%
Egy tapasztalt csajtól egyszer azt hallottam, hogy kissebbel jobb dugni, a nagyobbat meg szopni jó (izgatóbb neki ha nagyot szop). Aztán nyilván mindenkinél más, sok csajnak szexre is csak a nagy vastag farok élvezetes.
2023. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyot szopni sokkal élvezetesebb, nedves is leszek tőle, természetesen a szex is a naggyal jó. De ez az én tapasztalatom. 28N
2023. aug. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
11%

Szívesen sz.patnék fiatal fiúkat


56/F

2023. aug. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
37%
Ha már 56 éves vénember vagy, miért nem inkább fiatal csajokat? A világ éredik a pusztulásra...
2023. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
38%

#17


Téged is megsz.patnálak

2023. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%

17

1. A vénember nem 56 évnél van, hanem, mondjuk, 76-nál.

2. Ha 56 éves pasi fiatal lányt szopatna, dugna, nektek, fiatalabbaknak az is baj. Egész addig, míg ti nem lesztek 50 felett. Figyelj, aláírsz most egy papírt, hogy 45. életéved betöltése után 30 alatti nőket nem bszol, de még csak meg se nézel? Akkor köszi!

3. Aki bzi vagy biszex 14 éves kora óta, az 56 évesen már ne legyen az?

4. A „világ érik a pusztulásra” a kedvenc elcsépelt fqszságom, aki kimondja, az be is kerül egy műveltségi fiókba. Amúgy rohan a pusztulásba, csak nem azért, mert egy 56 éves csávó fiatal fiút szopat, hanem mert a 8 milliárd ember tönkreteszi az életmódjával. Inkább azokat bsztasd, akik csapvizet vesznek műanyag palackban, akik folyton utazgatnak (repülővel), mert nem bírnak megmaradni a sggükön, akik nem bírnak meglenni légkondi nélkül, és akik folyton új cuccokat vásárolnak, pedig még jó a régi. Megsúgom neked, hogy 2500 éve is szopattak 56 évesek fiatal fiúkat, ez nem a mostani romlott világ borzalma. Emészd meg! És tanulj!

2023. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%
Tapasztalatból mondom az összes no aki jól tud szopni vagy kapcsolatban van és egy visszafogott lány vagy egy ordenáré kurv* és pénzért b*szik
2023. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!