Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tagadja le ennyi lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le ennyi lány hogy számít a méret? Szinte az összes barátnőm is azt mondja hogy számít, de ha nyilvánosan feljön ők letagadják...

Figyelt kérdés
Engem meg megszólnak hogy nyíltan kimondom a véleményem.

2023. aug. 19. 17:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%

8as vagyok azert az vicces h 3 gyerek utan sem tagultam ki. 😄

De pl a baratnom meg kisebb rovidebb huvellyel rendelkezik neki siman elerem a mehszajat ujjal h nem kell nyomnom neki.

A masiknak meg becsuszott tovig a 20+ farok


Emiatt szamit a meret de magaban a farokeret nem. A legfontosabb az h kompatibilis e egymassal a ket szerv

2023. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

Ez csupán egy szubjektív dolog.

Ki ezt szereti, ki azt, ki pedig amazt.

Abban biztos vagyok, hogy sok nő nem őszinte ebben a kérdésben, és sokan csak titkon vágynak olyanra, amiről esetleg tudják, hogy kevés rá az esélyük, de társaságban inkább igazodnak másokhoz, mintsem felfedjék az igazi vágyaikat.

Ezt egy csaj mesélte el nekem, hogy mennyire képmutató sok nő nagyobb társaságban, és négyszemközt éppen az ellenkezőjét mondják mint nagy társaságban.

Igazából nem értem ezt az attitűdöt, de sajnos létezik.

2023. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sok nővel voltam. Mind azt mondta hogy számít.

De attól még nem leszel jó egy nőnek hogy nagy farkad van.

2023. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
🤔🤷‍♂️
2023. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
Így van 13as, csak amitt még nem te leszel a zsáner, de lehet előny.
2023. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

#13

De ha már sok pénz is társul a picurka cagy akár nagy farok mellé, az már meggyőzi a nők többségét arról, hogy megütötték a főnyereményt.

Hét ennyire számít egyeseknek a méret...😉

2023. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Nézd meg lölőt, szinte bárkit megb@szhat.
2023. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%

Így van ahogy sokan írták előttem a méret fontos a nőknek és tudok konkrét példát ahol ez egy kapcsolat végső döntő eleme volt.

Nem azt mondom hogy csak ez a fontos de ez egy amolyan beugró.

2023. aug. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nagyon is fontos a méret és ki is mondom és egy bizonyos méterig a nagyobb a jobb aki az ellenkezőjét mondja csak kép mutatás

24/L

2023. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
95%
Nincs is értelme mellé beszélni. Ugyan így vagyok vele, hogy nekem a nagy mell jobb. Ennyi.
2023. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!